در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پذیرش بیت کوین توسط جنرال موتورز در صورت تقاضای مشتریان

0 332

مدیرعامل جنرال موتورز می‌گوید در صورت وجود تقاضای مشتریان برای بیت کوین، هیچ چیزی نمی‌تواند مانع پذیرش آن توسط این شرکت شود. مدیر اجرایی جنرال موتورز گفت که ما می‌خواهیم تجربه خرید و مالکیت را تا حد ممکن آسان کنیم.

پذیرش بیت کوین توسط جنرال موتورز در صورت تقاضا

ماری بارا (مدیر عامل جنرال موتورز) روز چهارشنبه در مصاحبه ای با سی ان بی سی در مورد چشم انداز بزرگ‌ترین شرکت خودروسازی آمریکا برای پذیرش بیت کوین صحبت کرد.

سی ان بی سی با اشاره به توییت هفته گذشته ایلان ماسک مبنی بر احتمال پذیرش مجدد بیت کوین برای پرداخت، از بارا پرسید که آیا جنرال موتورز این ارز رمزنگاری را برای پرداخت قبول خواهد کرد یا خیر. وی در پاسخ گفت:

هیچ چیزی نمی‌تواند مانع  انجام چنین کاری شود. پذیرش آن به تقاضا از طرف مشتریان‌مان بستگی دارد. مطمئنا، می‌خواهیم کل تجربه خرید و مالکیت را تا حد ممکن آسان کنیم. ما از خواسته آنها پیروی خواهیم کرد.

زمانی که تسلا در فوریه اعلام کرد بیت کوین را برای پرداخت می‌پذیرد، مدیر عامل جنرال موتورز گفت که شرکت وی علاقه ای به انجام این کار ندارد. با این حال، بارا در پایان ماه مارس موضع خود را نرم‌تر کرد و گفت که این شرکت “در صورت تقاضای زیاد از طرف مشتریان”،  پذیرش این ارز رمزنگاری را بررسی خواهد کرد. وی در روز چهارشنبه تاکید کرد که موضع این شرکت در مورد بیت کوین تغییری نکرده است.

در ضمن، ماسک در این هفته گفت زمانی که تایید شود استخراج کنندگان تقریبا 50 درصد از انرژی‌های پاک برای استخراج بیت کوین استفاده می‌کنند، تسلا پذیرش این ارز را از سر خواهد گرفت.

منبع news.bitcoin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.