در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نهنگ‌ها در 25 روز گذشته 90000 بیت کوین انباشت کرده اند

0 381

به نظر می‌رسد نهنگ‌ها با انتظار افزایش قیمت در حال خرید و انباشت بیت کوین هستند و آنها در 25 روز گذشته 90000 بیت کوین  به ارزش حدود 367 میلیارد دلار به دارایی های خود اضافه کرده اند.

شرکت سانتیمنت (ارائه دهنده داده‌های ارز رمزنگاری) انباشت توسط نهنگ‌ها را  شناسایی کرد. کیف پول‌هایی که بین 100 تا 10000 بیت کوین دارند (که سانتیمنت آنها را “آدرس‌های میلیونر” توصیف می‌کند) اکنون بزرگ‌ترین هودلرها هستند و 48.7 درصد از عرضه این ارز برتر بازار را در اختیار دارند.

خریدهای اخیر باعث شده تا آدرس‌های میلیونر به بالاترین سطح در هفت هفته گذشته برسند و آنها اکنون بیش از 9.11 میلیون بیت کوین را در اختیار دارند که فقط دو درصد کم‌تر از رکورد اواسط ماه آوریل هستند.

انباشت بیت کوین
انباشت بیت کوین توسط نهنگ‌ها

به نظر می‌رسد که استخراج کنندگان نیز در حال انباشت بیت کوین هستند. براساس داده‌های شرکت گلس نود، خروجی هفتگی بیت کوین از آدرس‌های استخراج کنندگان در 16 ژوئن به پایین‌ترین سطح 5 ماهه ( تقریبا 1.7 میلیون دلار) رسیده است.

گلس نود با نگاهی به طرف مقابل نهنگ‌ها، خاطرنشان کرد که موجودی آدرس‌هایی که کم‌تر از یک بیت کوین دارند از دسامبر تاکنون دو برابر شده و تقریبا 5 درصد از عرضه در گردش بیت کوین را در اختیار دارند.

آدرس
توزیع عرضه بیت کوین در بین آدرس‌ها

در حالی که بسیاری از نهنگ‌ها و استخراج کنندگان با انتظار افزایش قیمت، ارزهای خود را نگه می‌دارند. اما Whale Alert از 14 ژوئن دو انتقال بزرگ به صرافی کوین بیس را شناسایی کرده که هر کدام تقریبا حاوی 5000  بیت کوین یا 200 میلیون دلار بوده اند. این نشان می‌دهد که حداقل برخی از سرمایه گذاران بزرگ به دنبال فروش هستند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.