در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی بای بیت توکن همستر کامبت را برای معاملات پیش از بازار در دسترس قرار داد

0 113

دسترسی به توکن‌های همستر کمبت در پلتفرم OTC Bybit به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌های HMSTR را قبل از ورود به بازار خریداری کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بای بیت با فهرست کردن توکن بازی همستر کامبت برای تجارت پیش از بازار، پشتیبانی خود را از پروژه‌های نوظهور در شبکه TON ارتقا می‌دهد.

بای بیت رسماً در تاریخ 8 ژوئیه، توکن همستر کامبت (HMSTR) را در پلتفرم خارج از بورس (OTC) خود “Bybit Pre-Market Trading” قرار داد.

این پلتفرم برای معامله توکن‌های جدید قبل از فهرست رسمی آنها طراحی شده است و خریداران و فروشندگان را قادر می‌سازد تا قیمت‌ها را تعیین کنند و معاملات را با قیمت‌های از پیش تعیین‌شده انجام دهند.

HMSTR در 8 ژوئیه 2024 در پلتفرم Bybit

طبق این اعلامیه، پلتفرم فرابورس پیش از بازار بای بیت در تاریخ 8 جولای ساعت 10:00 صبح UTC، معاملات را برای HMSTR آغاز کرد.این صرافی گفت که جزئیات برنامه تحویل به زودی منتشر خواهد شد.

بای بیت تاکید کرد که گنجاندن توکن‌های HMSTR در پلتفرم پیش از بازار آن نشان‌دهنده «گامی رو به جلو» است و به کاربران این فرصت را می‌دهد تا توکن‌های HMSTR را قبل از اینکه در فهرست معاملات اسپات قرار بگیرند، به دست آورند.

این شرکت افزود:

“این دسترسی انحصاری به کاربران اجازه می دهد تا توکن های HMSTR را قبل از ورود به بازار خریداری کنند و قیمت های خرید یا فروش خود را زودتر تنظیم کنند، که نشان دهنده پیشرفتی نوآورانه در ارائه خدمات ماست.”

آیا معاملات قبل از بازار بر قیمت فهرست HMSTR تأثیر می گذارد؟

در حالی که HMSTR اکنون در معاملات پیش از بازار صرافی بای بیت فهرست شده است، مشخص نیست که توکن همستر کامبت چه زمانی معاملات بخش اسپات را آغاز می کند.

بای بیت در وب سایت خود در رابطه با معاملات قبل از بازار گفت: «در حالی که معاملات قبل از بازار ممکن است نشان دهنده انتظارات بازار باشد، اما قیمت فهرست رسمی ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف دیگری قرار گیرد.

بای بیت افزود:

“شایان ذکر است که هم قیمت قبل از بازار و هم قیمت عرضه رسمی در نهایت توسط بازار تعیین می شود و لزوماً ارتباط مستقیمی بین این دو وجود ندارد.“

طبق داده‌های Bybit Pre-Market Trading، قیمت HMSTR قبل از بازار در زمان نگارش این مقاله بین 0.001 دلار و 0.1 دلار متغیر بوده است.

همستر کامبت یک بازی در پلتفرم تلگرام است که در آن بازیکنان نقش یک مدیر عامل را بر عهده می گیرند که یک صرافی مجازی ارز دیجیتال را اداره می کند. از زمان عرضه در مارس 2024، این بازی در حال شکستن رکوردها بوده ، به طوری که سازندگان همستر کامبت ادعا می کنند که این بازی سومین برنامه در تاریخ است که با سرعت به 150 میلیون کاربر رسیده است.

همستر کامبت اغلب به عنوان “نات کوین” بعدی شناخته می شود.

راه اندازی همستر کامبت پس از موفقیت یکی دیگر از بازی های کلیکی مبتنی بر تلگرام بنام نات کوین (NOT) بود که توانست در اواسط ماه مه 2024، 11.5 میلیون هولدر این ارز در زمان آغاز معاملات اسپات بدست آورد.

قبل از ورود به لیست معاملات اسپات، نات کوین در معاملات پیش از بازار بای بیت نیز فهرست شده بود. طبق این پلتفرم، آخرین قیمت معامله شده پیش از بازارنات کوین 0.0059 دلار بود.

طبق داده‌های CoinGecko، نات کوین پس از شروع معامله در16 مه حدود 0.007 دلاررسید، این ارز تا اول ژوئن به 0.2 دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، NOT با قیمت 0.0162 دلار معامله می شود که در 30 روز گذشته حدود 16 درصد کاهش داشته است اما در 14 روز گذشته حدود 25 درصد افزایش یافته است.

Notcoin (NOT) price since launch in May 2024. Source: CoinGeck

منبع cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.