در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ورود 300 میلیون دلار به ETF بیت کوین با وجود ریزش اخیر

0 59

داده‌ها نشان می‌دهد که جریان خالص ورودی در روز دوشنبه به بالاترین میزان از اوایل ژوئن رسیده است و ETF بیت کوین بلک راک تقریباً 190 میلیون دلار را کسب کرده است.

  • روز دوشنبه، ETFهای بخش اسپات در فهرست ایالات متحده شاهد نزدیک به 300 میلیون دلار ورودی جدید بودند.
  • به نظر می رسد معامله گران به دنبال فرصت برای ورود به بازار هستند، زیرا عرضه موقت بیش از حد فعلی تاثیر چندانی بر قیمت نداشته است.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس بیت‌کوین نزدیک به 300 میلیون دلار ورودی خالص در روز دوشنبه ثبت کردند که بالاترین میزان خرید آنها از اوایل ژوئن، زمانی که این ارز دیجیتال بیش از 70،000 دلار معامله شد، را نشان می‌دهد.

داده‌های SoSoValue نشان می‌دهد که IBIT بلک‌راک، پیشرو بازار، با نزدیک به ۱۸۰ میلیون دلار ورودی خالص، فعالیت خرید را رهبری کرده است و پس از آن، FBTC فیدلیتی قرار دارد. GBTC گری اسکیل که به دلیل خروجی هایش بدنام است، بیش از 25 میلیون دلار خرید به ثبت رساند.

ETF های ارائه شده توسط Invesco، Franklin Templeton، Valkyrie، WisdomTree و Hashdex هیچ فعالیت ورودی یا خروجی را ثبت نکردند.

جریان‌های ورودی قوی در شرایطی است که بیت‌کوین با فشار فروش قابل‌توجهی از منابع مختلف مواجه است، مانند بازپرداخت‌های مربوط به صرافی منحل‌شده Mt. Gox و یک نهاد دولتی آلمانی که در ماه گذشته صدها میلیون دلار بیت‌کوین را به صرافی‌ها منتقل کرده است.
شرکت سرمایه گذاری CoinShares در گزارشی روز دوشنبه گفت به این ترتیب، برخی از سرمایه گذاران ممکن است فشار فروش را به عنوان یک فرصت خرید در نظر بگیرند.
CoinShares گفت:

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در مجموع 441 میلیون دلار ورودی داشته‌اند، با ضعف اخیر قیمت ناشی از Mt Gox و فشار فروش دولت آلمان، احتمالاً یک فرصت خرید بوجود آمده است. با این حال، حجم محصولات قابل معامله در بورس در هفته نسبتا پایین باقی ماند و 7.9 میلیارد دلار بود که نشان دهنده الگوی معمول فصلی حجم کمتر، در ماه های تابستان است.

معامله گران تا حد زیادی انتظار دارند که جولای یک ماه صعودی برای بازار کریپتو باشد، زیرا در طول تاریخ شاهد بازدهی متوسط ​​9 درصدی بوده است و انتظار می رود این روند ادامه یابد.

منبع coindesk.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.