در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تایید ETF بیت کوین نزدیک است

0 408

مدیر عامل صرافی بیت گو(BitGo)، مایک بلشه(Mike belshe) اظهار کرد که نشانه ها حاکی از یک نتیجه مطلوب برای تایید صندوق قابل معامله بیت کوین ( ETF )هستند. خوش‌بینی بلشی در مورد تأیید بالقوه یک ETF بیت‌کوین با مقداری واقع‌گرایی همراه بود، و تاکید کرد مسیر تأیید ممکن است با موانع زیادی روبرو شود.

او در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در ۱۶ نوامبر توضیح داد که بر اساس مذاکراتی که بین شرکت‌هایی که به دنبال تایید ETF بیت‌کوین هستند و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جریان است، خوش بین است که تایید قریب‌الوقوع است.

با این حال، بلشی اشاره کرد که قبل از اینکه SEC تایید نهایی را برای ETF بیت کوین اعطا کند، بهبود ساختار بازار ضروری است

وی گفت:

“من فکر می کنم به احتمال زیاد قبل از دریافت اخبار مثبت، دور دیگری از رد ETF را داشته باشیم.”

بلشی موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد جدا کردن صرافی‌های ارز دیجیتال از متولیان و مدیران را تکرار کرد و تاکید کرد که این شرایط باید قبل از اعطای مجوزها بررسی شود.

علاوه بر این، او به سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی ارز دیجیتال منحل شده FTX اشاره کرد و ادعا کرد که او در تلاش است تا FTX را به یک عملیات چند وجهی تبدیل کند وگفت:

15 ماه پیش ما سم بنکمن فرید را داشتیم که در سراسر واشنگتن دی سی راهپیمایی می کرد و از هفت نکته کلیدی مقررات خود دفاع می کرد. او اساساً گفت، اجازه دهید همه این کارکردها را به عهده بگیرم، عالی خواهد شد، کارآمد خواهد بود.

این اظهارات در پی گزارش‌هایی است که نشان می‌دهد هیجانات ناشی از تایید احتمالی ETF بیت‌کوین به افزایش قابل‌توجهی در کارمزدها در بلاک چین بیت‌کوین در روزهای اخیر منجر شده است.

کارمزد بیت کوین سر به فلک کشید

در 16 نوامبر، کارمزد پرداخت شده در بلاک چین بیت کوین به 11.6 میلیون دلار افزایش یافت که نشان دهنده افزایش 746 درصدی در میانگین کارمزد تراکنش نسبت به سال گذشته بود. در حال حاضر 12 شرکت مدیریت دارایی، منتظر نتایج برنامه های کاربردی ETF بیت کوین هستند. به گفته جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، تا 10 ژانویه 2024 احتمال 90 درصد تایید انجام می شود.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.