در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

محبوب‌ترین شخصیت‌های بازار ارز رمزنگاری در رسانه‌های اجتماعی

0 153

فضای ارز رمزنگاری به طور پیوسته در حال تکامل بوده و هر از گاهی ایده‌ها و پروژه‌های جدیدی نیز در آن ظهور می‌کنند. این رشد و پیشرفت مداوم افراد بیشتری را به این بازار جذب می‌کند و به نوبه خود باعث می‌شود تا نام‌های بزرگ در این صنعت نفوذ و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.

شرکت نرم‌افزار مالیات ارز رمزنگاری کوین‌لجر(CoinLedger) فهرستی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در بازار ارز رمزنگاری را براساس معیار دنبال کننده‌های آنها در رسانه‌های اجتماعی (مانند پلتفرم‌های ایکس و اینستاگرام) منتشر کرده است. در این فهرست نام 30 شخص تاثیرگذار در بازار ارز رمزنگاری در سال 2023 آمده است.

محبوب‌ترین شخصیت‌ها در بازار ارز رمزنگاری

طبق گزارش کوین‌لجر و به نقل از وب‌سایت خبری کریپتوپوتیتو، چانگ‌پنگ ژائو (معروف به سی‌زی یا CZ) محبوب‌ترین شخصیت در بازار ارز رمزنگاری است. ژائو که بنیانگذار و مدیرعامل صرافی بزرگ بایننس است، در مجموع 9 میلیون دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی ایکس و اینستاگرام دارد و بیش از 8.6 میلیون دنبال‌کننده وی از پلتفرم ایکس هستند.

ویتالیک بوترین، برنامه‌نویس کامپیوتر و یکی از بنیانگذاران اتریوم، با 7.7 میلیون دنبال‌کننده در پلتفرم‌های ایکس و اینستاگرام، دومین شخصیت مشهور در حوزه ارز رمزنگاری است. بوترین نیز با 2.7 میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام و 5 میلیون دنبال‌کننده در ایکس،  محبوب‌ترین شخصیت در این پلتفرم‌ها است.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

جک دورسی، موسس و مدیرعامل سابق ایکس و مالک فعلی شرکت خدمات مالی بلاک، سومین شخصیت محبوب و تاثیرگذار در بازار است. 6.4 میلیون دنبال‌کننده دورسی از پلتفرم ایکس هستند، چون وی حساب اینستاگرام خود را حذف کرده است.

پس از دورسی، مایکل سیلور(طرفدار بیت کوین و یکی از بنیانگذاران شرکت مایکرواستراتژی) چهارمین شخصیت محبوب است که در شبکه‌های اجتماعی در مجموع بیش از 3.2 میلیون دنبال‌کننده دارد. شایان ذکر است که 3.1 میلیون دنبال‌کننده سیلور از پلتفرم ایکس هستند.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

سام بنکمن – فرید در رتبه دهم

علاوه بر این، کتی وود (بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه آرک اینوست) با دنبال‌کننده های برابر در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در رتبه پنجم قرار دارد. 

 پس از پالیهاپیتیا (Palihapitiya)، مارک آندریسن، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه‌گذاری خطر پذیر آندریسن هوروویتز، در جایگاه هفتم است. بری سیلبرت (بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بلاک‌چین دیجیتال کارنسی گروپ) و برایان آرمسترانگ (بنیانگذار و مدیرعامل صرافی کوین بیس) در رتبه‌های بعدی هستند.

در ضمن، سام بنکمن-فرید (موسس و مدیرعامل سابق صرافی ورشکسته اف‌تی‌ایکس) که اکنون به کلاهبرداری‌های متعدد محکوم شده، با 1.9 میلیون دنبال‌کننده در پلتفرم‌های ایکس و اینستاگرام در رتبه دهم قرار گرفته است.

منبع cryptopotato

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.