در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کارمزد بیت کوین به پایین ترین حد خود از سال 2020 رسید

0 44

کارمزد تراکنش های بیت کوین در 7 ژوئیه به پایین ترین حد در چهار ساله اخیر یعنی به 38.69 دلار رسید، رقمی که آخرین بار در اوج همه گیری کووید-19 در سال 2020 مشاهده شد، همچنین نیاز کمتر ماینرها برای توان محاسباتی، سختی شبکه را کاهش داده است.

هزینه هر تراکنش بیت کوین در روز بر اساس درآمد ماینرها و تعداد کل تراکنش های پردازش شده تعیین می شود.

ماینرهای بیت کوین سودآوری خود را در میان کارمزدهای کمتر حفظ می کنند

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در ۷ جولای ۶۷۳۷۵۲ تراکنش را از طریق شبکه بیت‌کوین پردازش کردند.تصویر زیر89.7 درصد از تراکنش های بیت کوین را را نشان می دهد و بقیه پهنای باند توسط پروتکل های دیگر، مانند اوردینالز (0.7٪)، BRC-20 (4.1٪) و رونز (5.4٪) گرفته شده است.

سهم تراکنش ها در شبکه بیت کوین منبع: Dune Analytics

درآمد استخراج‌ بیت‌کوین برای آن روز، ۱.۱۴ درصد از حجم تراکنش‌ها را تشکیل می‌داد که میانگین سهم آن در شش ماه گذشته است. علیرغم متوسط ​​هزینه تراکنش کمتر، ماینرها از کاهش سختی شبکه بهره مند شدند که به آنها اجازه داد تا تراکنش ها را با استفاده از توان محاسباتی نسبتاً کمتری پردازش کنند.

شرکت اطلاعاتی CryptoQuant با مطالعه بازار متلاطم ارزهای دیجیتال، گفت که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین نشانه‌هایی از «کاپیتولاسیون » را نشان می‌دهند، زیرا حاشیه سود ماینر در شرایط پس از هاوینگ کاهش می‌یابد و قیمت بیت‌کوین نزدیک به 50000 دلار کاهش می‌یابد.

کاپیتولاسیون ماینر فرآیند کاهش هزینه های عملیاتی یا فروش بخشی از درآمد بیت کوین است تا در شرایط نامشخص بازار سرپا بماند.

تحلیلگران نشانه های متعددی از تسلیم شدن را که در ماه گذشته ظاهر شد، برجسته کردند که یکی از آنها کاهش قابل توجه هش بیت بیت کوین بود.

پایداری سود/زیان ماینر بیت کوین.

در نتیجه، ماینرها پس از هاوینگ، زمانی که پاداش های بلوک پایه بیت کوین و درآمد کارمزد تراکنش بالاتر بود، شاهد کاهش 63 درصدی درآمد روزانه بوده اند.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.