در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

قیمت یونی سواپ 16 درصد سقوط می کند

0 89

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اطلاعیه ولز را به یونی سواپ (Uniswap)، یک بورس غیرمتمرکز پیشرو (DEX) ارائه کرده است. این اخطار، پیش‌روی اقدامات قانونی احتمالی بود که باعث کاهش توکن اصلی یونی سواپ شد.

در زمان نگارش این مقاله، یونی سواپ با 16.2 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 9.37 دلار معامله می شود. این ارز در هفت روز گذشته 15 درصد نزول داشته است.

نهنگ ها به دنبال سواحل امن تر هستند

سه نهنگ بزرگ که 2.03 میلیون توکن یونی سواپ را از دست دادند و 20 میلیون دلار که در عرض چند ساعت از اکوسیستم یونی سواپ ناپدید شدند.این کیف پول ها مجموعاً 1.25 میلیون یونی سواپ را تخلیه کردند که در صورت فروش به قیمت های فعلی بازار، احتمالاً 3.5 میلیون دلار سود خواهند داشت. این توکن‌ها، به طور جالبی، از انتقال بایننس در مارس 2023 سرچشمه می‌گیرند و به استراتژی نگهداری در بورس تا زمانی که ابرهای نظارتی پاک می‌شوند، اشاره می‌کنند.

نهنگ دیگری بیش از 472000 یونی سواپ را با پرداخت سریع 4.6 میلیون دلار USDC منحل کرد و 1.67 میلیون دلار سود خالص به دست آورد.

شش نهنگ مجموعاً 316400 توکن یونی سواپ را به بایننس منتقل کردند که تقریباً 3.15 میلیون دلار ارزش داشت. این مهاجرت انبوه سرمایه‌گذاران بزرگ، مارپیچ نزولی قیمت یونی سواپ را تشدید کرد و سرمایه‌گذاران خرد را برای ارزیابی وضعیت به تکاپو انداخت.

در بیانیه ای آتشین که در پلتفرم X منتشر شد، رویکرد SEC را محکوم کرد و آنها را متهم کرد که سیستم های مالی غیرشفاف و قدیمی را بر منافع مصرف کنندگان اولویت می دهند.

آدامز امکان مبارزه ای طولانی مدت را تصدیق کرد و مخاطرات عظیمی که در آن وجود داشت را برجسته کرد. او استدلال کرد که نتیجه این درگیری می تواند به طور قابل توجهی بر مسیر آینده DeFi و کل چشم انداز ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

ارزش بازار یونی سواپ در حال حاضر 5.6 میلیارد دلار است.عدم اطمینان پیرامون وضعیت حقوقی یونی سواپ بر اعتماد سرمایه گذاران سایه افکنده است و نگرانی ها را در مورد کاهش ارزش دارایی های آنها افزایش داده است.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.