در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

احتمال سقوط بیت کوین پس از هاوینگ وجود دارد

0 167

جی پی مورگان می گوید احتمال سقوط بیت کوین بعد از هاوینگ وجود دارد. تجزیه و تحلیل این بانک از علاقه باز به معاملات آتی بیت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال همچنان در محدوده اشباع خرید قرار دارد.

  • جی پی مورگان گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین پس از هاوینگ سقوط کند.
  • تجزیه و تحلیل این بانک نشان می دهد که ارز دیجیتال بیش از حد خریداری شده است.
  • در این گزارش آمده است که ماینرها بیشترین تأثیر را از این رویداد خواهند دید.

علاوه بر این، قیمت ارز دیجیتال در حدود 61200 دلار همچنان بالاتر از مقایسه با نوسانات تعدیل شده بانک با طلا است که آن را 45000 دلار تعیین می کند و هزینه تولید پیش بینی شده آن 42000 دلار پس از هاوینگ است. هزینه تولید بیت کوین از لحاظ تاریخی به عنوان یک مرز پایین تر برای قیمت بیت کوین عمل کرده است.

جی پی مورگان (JPMorgan) غول وال استریت در یک گزارش تحقیقاتی اعلام کرد، قیمت بیت کوین (BTC) احتمالاً پس از هاوینگ، تضعیف می شود، رویدادی چهار ساله که سرعت رشد عرضه بیت کوین را کاهش می دهد و به نظر می رسد در حدود 19 تا 20 آوریل رخ دهد.

این بانک پس از هاوینگ، وضعیت نزولی را برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان می بیند، زیرا بر اساس تجزیه و تحلیل خود از علاقه باز به معاملات آتی بیت کوین، بازار همچنان در شرایط اشباع خرید است.

آیا نوسانات قبل از هاوینگ باعث کاهش 40 درصدی قیمت بیت کوین می شود؟

همچنین خاطرنشان می‌کند که سرمایه‌گذاری خطرپذیر علیرغم رونق مجدد بازار کریپتو بسیار کم است.

طبق داده های جی پی مورگان، هزینه استخراج بیت کوین بعد از هاوینگ در حدود 42هزار دلار خواهد بود که ماینرهای ضرر ده را از شبکه خارج می کند و انتظار می رود هش ریت نیز دچار اصلاح شود.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.