در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سطح حمایت کلیدی قیمت بیت کوین کجاست؟

1 2,068

قیمت بیت کوین در حال حاضر و علیرغم عملکرد مناسب آن در روز قبل به شدت افت کرد. بیت کوین با افتی حدود 6 درصدی حتی سطح حمایت 7400 دلار را شکست.

بیت کوین پس از افزایش قیمت تا 14000 دلار در اواخر ماه ژوئن، با افتی 50 درصدی باعث نا امیدی بسیاری از سرمایه گذاران شد. عملکرد نوسانات قیمت بیت کوین در طول 5 ماه گذشته یک الگوی کانال را تشکیل داده است. این کانال که از اتصال سطوح حمایت و مقاومت ایجاد شده، شیب رو به پایینی دارد. شکسته شدن این کانال به سمت بالا نشانگر احتمال وجود سودها و افزایش قیمت زیادی خواهد بود. اما اگر قیمت بیت کوین سطح پایینی این کانال را بشکند، احتمال وجود یک حرکت نزولی، افزایش می یابد. همچنین باید به سطح حمایت کلیدی 6000 دلار که در دو سال گذشته نقش مهمی را ایفا کرده است، چشم دوخت و آن را زیر نظر گرفت.

قیمت بیت کوین

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین چشم انداز بهتری را نسبت به سطح حمایت 6000 دلار و کانال قیمتی نوسانات 5 ماه گذشته بیت کوین ارائه می دهد. اگر بیت کوین بخواهد حرکت صعودی دیگری انجام دهد، حفظ سطح حمایت 6000 دلار، به عنوان یک سطح حمایت کلیدی، بسیار مهم خواهد بود. اگر بیت کوین از کانال قیمتی خود و سطح حمایت 6000 دلار خارج شود، احتمالا با ادامه روند نزولی سال 2019 مواجه خواهیم شد و قیمت ها کاهش بیشتری را ثبت خواهند کرد.

در حال حاضر مهم این است که سرمایه گذاران و معامله گران توجه بیشتری به عملکرد قیمتی بیت کوین در کانال خود و حفظ سطح حمایت 6000 دلار داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. حمید نیری می گوید

    براساس ترکیب اندیکترهای بولنجرباندز، ستاکستیک و RSI براحتی میتوان تغییرات قیمت رو پیدا کرد. دیروز قیمت بیتکوین کاهش پیدا کرد و تا نقطه oversold اندیکتر RSI (زیر ۳۰) میخاستم بیاد و امروز این اتفاق افتاد و روند صعودی رو احتمالا در ۱-۲ روز اینکه شاهد خواهیم بود و حداقل به قیمت ۷۶۰۰-۸۸۰۰ خواهد رسید.
    اگر دیروز این حرکت نزولی رو انجام نمیداد، بیتکوین به نقطه مقاومتی ۸۰۹۳-۸۲۵۰ حمله میکرد و دوباره قیمت به ۷۸۰۰-۷۳۰۰ برگشت میخورد و به این دلیل که در چارت ۴ ساعت یک کندل بیتکوین به نقطه overbought خودش بسیار نزدیک شده بود ولی با اتفاقی که از دیروز شروع شد و قیمت بیتکوین کاهش یافت، الان بیتکوین در چارت ۴ ساعت یک کندل تحت فشار نیست و می‌تونه و البته باتوجه به چارتهای ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، قیمت رو امروز ریکاوری کنه و شاید شاهد یک جهش قیمت باشیم در یکی دو روز اینده