در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آغاز همکاری شبکه تون و تتر

0 54

بنیاد تون از آغاز همکاری با تتر برای گسترش دسترسی جوامع رمزنگاری جهانی به USDT را در بلاک چین تون اعلام کرده است. این بنیاد برنامه هایی را برای ادغام USDT مبتنی بر تون در حداقل صد صرافی و درگاه پرداخت در ماه های آینده پایه ریزی کرده است.

آغاز همکاری بلاک چین تون و تتر

بنیاد شبکه باز تون، سازمانی که به تقویت ابتکارات با استفاده از بلاک چین تون اختصاص دارد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که قصد دارد دسترسی و استفاده از USDT، استیبل کوین دلاری صادر شده توسط تتر را بر روی بلاک چین تون ارتقا دهد.

ابتکار بنیاد تون با هدف تکمیل 100 ادغام مختلف در سراسر جهان، که قبلاً موفق به اجرای برخی از آنها در بازارهای خاص شده است. کاربرانی در آفریقا، آسیای جنوب شرقی، اروپا، خاورمیانه و آمریکای لاتین از این ادغام ها درحال استفاده میباشند .

این ادغام ها دو هدف متفاوت را دنبال می کنند. اولین مورد این است که به مردم در هر یک از این کشورها و بازارها اجازه دسترسی آسان به USDT در شبکه تون داده شود و به سرعت و بدون زحمت وارد اکوسیستم تون شوند. همچنین، برخی از این مشارکت‌ها شامل همکاری برای فعال کردن استفاده از پرداخت‌های USDT برای به خرید کالا و خدمات با استفاده از تون است.

بنیاد تون از زمان آغاز به کار، مشوق هایی را برای کاربران فراهم کرده است تا USDT را در این شبکه بپذیرند و میلیون ها تون را برای تشویق استفاده و نگهداری USDT در کیف پول تلگرام اختصاص داده است.

عرضه USDT بر روی تون به شدت افزایش یافته است و تنها دو هفته پس از عرضه، به ارزش بازار 130 میلیون دلار رسیده است. در حال حاضر، تقریباً 400 میلیون USDT بر روی شبکه تون صادر شده است که در مقایسه با 3 مه، بیش از سه برابر عرضه آن است.

با این وجود، تون از بلاک چینی با بیشترین USDT فاصله زیادی دارد. رتبه اول به شبکه ترون اختصاص داده شده است که تقریباً 59 میلیارد USDT در این شبکه جابجا میشود.

منبع bitcoin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.