در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نسخه آزمایشی پلتفرم تلگرام مبتنی بر بلاک چین در پاییز راه اندازی می شود

0 1,369

طبق گزارش ودوموستی، یک خبرگزاری روسی در سه شنبه شانزدهم اکتبر، پیام رسان رمزنویسی تلگرام، نسخه آزمایشی پلتفرم تحت بلاک چین خود را به نام TON در همین پاییز منتشر خواهد ساخت.

سرمایه گذاران در گفتگو با این نشریه، صحت ارسال یک بخشنامه به شرکت کنندگان را در رابطه با عرضه ی اولیه سکه TON در شروع ماه سپتامبر تایید کردند.

این نشریه گفت: در این بخشنامه شرکت گفته است مولفه ی پلتفرم بلاک چین از قبلا تحت توسعه بوده و 70 درصد آن تکمیل شده است.

هنگامی که پلتفرم TON راه اندازی شود از گرام(Gram)، ارز درون سازمانی خود استفاده خواهد کرد و روشی جدید برای مبادله اطلاعات را ایجاد می کند.

تلگرام در اویل سال جاری هنگامی که حدود 1.8 میلیارد دلار دارایی را در سرمایه گذاری TRON و اپلیکیشن پیام رسان خود از طریق دو عرضه ای اولیه سکه پنهانی جمع آوری کرد، توجه قابل ملاحظه ای را نیز به خود معطوف ساخت.

مدیران اجرایی با توجه به موفقیت در جمع آوری کمک های مالی، فاز عمومی برنامه ریزی شده عرضه اولیه سکه را در ماه مه لغو کردند.

در آن زمان، رسانه های روسی نیز گمان کردند که تلاش های مقامات جهت مسدود کردن دسترسی تمام ساکنین این کشور به تلگرام به دلیل عرضه اولیه سكه و برنامه منتشر ساختن گرام است تا اینکه به گفته ی آنان به دلیل عدم رعایت قوانین اشتراک گذاری اطلاعات باشد.

هنگامی که ودموستی از مدیرعامل تلگرام، پاول دورف خواست در مورد تایید انتشار TON اظهارنظر کند، وی درخواست آنان را رد کرد.

منبع Cointelegrapgh

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.