در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

با وجود سوزاندن بیش از 1.6 میلیون بایننس کوین توسط بایننس، قیمت افت کرد

0 625

بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان، پنجمین رویداد “سوزاندن توکن”(سوزاندن سکه‌ها، به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن سکه ها به صورت دائمی از موجودی در حال گردش حذف می‌شوند تا بر اساس اصل عرضه و تقاضا ارزش کلی سکه ها افزایش یابد) را به اتمام رساند. با وجود کاهش ذخیره توکن BNB، قیمت تاکنون واکنش  منفی از خود نشان داده است.

تعداد 1,643,986 بایننس کوین (BNB) نابود شد

بایننس در یک بیانیه رسمی در هفدهم اکتبر، اعلام کرد پنجمین مرحله سوزاندن توکن خود را به طور موفقیت آمیز به پایان رسانده است. دقیقا 1,643,986 توکن BNB نابود شده اند . این رقم معادل 17 میلیون دلار می باشد.

این حرکت توجه یک کاربر توییتر با نام مستعار BambouClub که یک معامله گر و تحلیلگر است را به خود جلب کرد؛ او عنوان کرد که حجم مبادلات BNB، “در حال سقوط بوده است.”

او همچنین اشاره کرد که هزینه هر تراکنش در این پلت فرم 50 درصد افزایش پیدا کرده است زیرا بهای توکن بایننس کوین از 50 درصد به 25 درصد در اواسط ماه جولای کاهش یافت.

“سوزاندن سکه BNB در 24 ساعت آینده زمانبندی شده است.

قیمت کاهش پیدا می کند

امروز پنجمین دوره ی سوزاندن سکه بایننس رقم خورد و در واکنش به این رویداد قیمت کاهش یافته است. بر اساس اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کپ در طول 24 ساعت گذشته، 2 درصد از ارزش بایننس کوین کاسته شده است.

حرکات فعلی قیمت BNB، رویداد سوزاندن سکه در ماه آوریل را منعکس می کند در آن زمان ارزش سکه تقریبا به همین اندازه کاهش یافت.

شایان به ذکر است که طبق بیانیه ی بایننس، 100 میلیون توکن BNB نابود و در نتیجه از گردش مالی خارج خواهند شد:

ما در هر مرحله، 20 درصد از سود خود را برای بازخرید سکه های BNB و سپس نابود کردن آنها استفاده می کنیم تا زمانی که بتوانیم 50 درصد از کل BNB(100MM) را بازخرید کنیم. ما در نهایت 100MM توکن BNB را نابود خواهیم کرد و 100MM توکن دیگر را در بدون دستکاری آزاد خواهیم گذاشت.

در پنجمین رویداد سوزاندن، مقدار قابل توجهی سکه کمتر نسبت به سه رویداد قبلی نابود شد.

در تئوری، بایننس در حال بازخرید سکه های خود و نابود کردن آنها می باشد که این کار باید ارزش سکه های باقی مانده و موجود را در طول بلندمدت افزایش دهد. با همه احوال، در مرحله اخیر این رویداد کاهش 20 درصدی ارزش BNB را در پی داشت.

 

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.