در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

گارلینگهاوس به دنبال راهی برای فیصله دادن پرونده ریپل با SEC

0 799

براد گارلینگهاوس، مدیرعامل شرکت ریپل، در 24 سپتامبر در مصاحبه خود با فاکس بیزینس(Fox Business) گفت که این شرکت مایل به حل و فصل مناقشه خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا است، اگر “اطمینان کامل” در مورد آینده ارز ریپل وجود داشته باشد:

ما تا حد ممکن به دنبال یک مسیر سازنده و رو به جلو با SEC هستیم، البته می خواهیم آن را پیدا کنیم. هر چند هیچ سناریویی برای حل و فصل این پرونده وجود ندارد، مگر این که اطمینان کامل در مورد آینده ریپل وجود داشته باشد.

شرکت ریپل مصمم است که بازار و قاضی را از کاربردپذیری و فواید ارز ریپل مطلع کند:

ما دیدگاه روشنی داریم از این که چگونه ریپل می‌تواند یک ابزار فوق العاده قدرتمند باشد. افراد زیادی در جامعه ارز رمزنگاری و ریپل وجود دارند که کارهای خارق العاده‌ای با این ارز انجام می‌دهند.

گارلینگ هاوس با مقایسه ارز ریپل با طلا و نفت، تاکید کرد که بلاک‌چین ریپل لجر (XRP Ledger) یک فناوری متن باز غیرمتمرکز بوده که قبل از ایجاد این شرکت وجود داشته است.

به گفته گارلینگهاوس، اظهارات مبهم SEC در مورد اتریوم نشان دهنده عدم شفافیت قوانین است. وی ادعا می‌کند که این آژانس از موضع خود در برابر اوراق بهادار بودن اتریوم عقب نشینی کرده است:

من فکر می‌کنم که عدم شفافیت وجود داشته و دارد.

گارلینگهاوس ضمن صحبت پیرامون اختلافات احتمالی،  گفت که زمان رسیدگی به این پرونده معلوم نیست. رئیس شرکت ریپل با وجود ناراحتی از عدم شفافیت، با این تصور که بازار ارز رمزنگاری به “غرب وحشی” شباهت دارد، موافق نیست و ادعا می‌کند که این بخش قوانین و مقررات خود را دارد:

بازار ارز رمزنگاری بر پایه قوانین فعالیت می‌کند. SEC احتمالا به دنبال سلطه بیشتر بر این بازار است.

قیمت ریپل

به دلیل ممنوعیت معاملات ارزهای رمزنگاری در چین در روز گذشته، قیمت ریپل همراه با سایر بازار روند نزولی داشت و به زیر 0.90 دلار کاهش یافت. اما در ادامه به سطح‌های بالاتر بازیابی شد و در زمان انتشار این مطلب، قیمت آن در حدود سطح 0.946 دلار بود.

ریپل
نمودار روزانه قیمت ریپل
منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.