در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 30 درصدی میکر به دنبال لیست شدن در صرافی کوین بیس

0 1,279

قیمت ارز مِیکر کمتر از یک ساعت بعد از انتشار خبر فهرست شدن آن در صرافی کوین بیس پرو در آینده نزدیک، 30 درصد افزایش یافت. پلتفرم پشتیبانی از ارز میکر، توکن مالی غیر متمرکز یا دیفای، در 8 ژوئن در این صرافی راه اندازی خواهد شد.

این صرافی ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده آمریکا، فهرست ارزهای آتی خود را در 29 ماه مه منتشر کرد و قرار است که جفت ارزهای مبادلاتی دلار و بیت کوین را به طور همزمان ارائه دهد.

اعلام جفت های مِیکر توسط صرافی کوین بیس پرو

صرافی کوین بیس پرو از روز دوشنبه هشتم ژوئن پذیرش سپرده های مِیکر را آغاز می کند. طبق برنامه معاملات این ارز  تقریبا در ساعت 8:30 بعدازظهر روز سه شنبه نهم ژوئن شروع خواهند شد تا نقدینگی کافی برای دفتر سفارش این ارز در کوین بیس پرو فراهم شود.

کوین بیس پرو اعلام کرد:

معاملات میکر بر حسب دلار و بیت کوین در دفتر سفارش ما همزمان آغاز خواهند شد. این معاملات در ابتدا فقط در حد محدود خواهند بود و اگر معیارهای ما برای یک بازار سالم برآورده شوند، معاملات به صورت کامل انجام خواهند شد.

افزایش 30 درصدی قیمت مِیکر در یک ساعت

طبق گزارش دیفای پلاس (DeFi Pulse)، در حال حاضر مِیکر بزرگترین پروژه دیفای را با دارایی های تحت مدیریت تشکیل می دهد و 486.3 میلیون دلار بودجه قفل شده یا 54 درصد کل سرمایه دیفای را در اختیار دارد.

اخبار فهرست شدن این ارز در صرافی کوین بیس پرو در هفته آینده منجر به افزایش 30 درصدی قیمت آن در یک ساعت شد. قیمت مِیکر تقریبا در یک ساعت از سطح 350 دلار به 457 دلار رسید.

قیمت مِیکر
نمودار قیمت مِیکر در صرافی بیت فینکس

قیمت مِیکر نسبت به پایین ترین سطح در پنج شنبه سیاه 130 درصد افزایش یافته است. هم اکنون این ارز با 47 درصد افزایش در حدود سطح 522 دلار معامله می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.