در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش قابل توجه قیمت دوج چین (DC)؛ آیا دوج چین یک پروژه کلاهبرداری است؟

0 973

طبق داده‌های وب سایت کوین‌گِکو (CoinGecko)، قیمت توکن دوج چین (DC) طی 24 ساعت گذشته با 63 درصد افزایش به بالاترین سطح خود در 0.00406042 دلار رسید.

دوج چین
قیمت دوج چین

دوج چین خود را یک راه حل لایه دو معرفی می کند که می تواند اپلیکیشن های غیرمتمرکز و توکن های NFT را برای کاربران ارائه دهد.
تفاوت بلاک‌چین لایه یک و لایه دو چیست؟

ZachXBT کارآگاه برجسته ارز رمزنگاری گفت که یک کیف‌پول مرتبط با توسعه دهنده، 20 میلیارد توکن DC دریافت نمود و شروع به فروش آنها به کاربران کرد. طبق گزارش‌ها، مبلغ 14 میلیون دلار به بیلی مارکوس (یکی از بنیانگذاران دوج کوین) پیشنهاد شده تا درباره دوج چین تبلیغ کند، اما وی این پیشنهاد را رد کرده است. اگر مارکوس این پیشنهاد را می‌پذیرفت، طرفداران دوج کوین این اقدام او را خیانت تلقی می‌کردند.

جامعه دوج کوین مدتی است که با پروژه دوج چین اختلاف نظر داشته است. بسیاری از افراد این راه حل لایه دو را یک کلاهبرداری آشکار می‌دانند که هدف آن متقاعد کردن دارندگان دوج کوین است تا راه خود را از این ارز جدا کنند.

میشابور (Mishaboar – از اعضای برجسته جامعه دوج کوین) در یک پست هشدارآمیز گفت که دوج کوین ارتباطی با DC ندارد و آن را یک توکن جعلی نامید.

با وجود موجی از انتقادات، به نظر می‌رسد که توکن DC مورد اقبال جامعه قرار گرفته و صرافی کوکوین اولین صرافی بزرگ است که این توکن بحث برانگیز را در روز جمعه 27 آگوست به فهرست خود اضافه کرد. پس از فهرست DC در کوکوین، قیمت آن حدود 220 درصد افزایش یافت. 

تیم پشتیبان دوج چین اعلام کرد که قصد دارد در اواخر سال جاری میلادی بخشی از توکن های DC را بین دارندگان دوج کوین ایردراپ کند، اما جزئیات بیشتری در این مورد هنوز منتشر نشده است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.