در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نهنگ های اتریوم چه ارزهایی را در کف قیمت خریداری می کنند

0 681

در  حالی که ترس بر بازار حاکم شده و روند آن فعلا نزولی است، نهنگ های اتریوم از این فرصت استفاده می کنند تا ارزهای بیشتری را به دارایی های خود اضافه کنند. آلت کوین ها بیشترین کاهش قیمت را داشته اند و به همین دلیل نهنگ ها روی این توکن ها متمرکز شده اند تا آنها را در کف قیمت خریداری کنند. اما سه توکن هستند که نشان می دهند کدام آلت کوین ها به باور این نهنگ ها بهترین عملکرد را در هنگام بازیابی بازار خواهند داشت.

احساسات صعودی نهنگ های اتریوم در مورد شیبا اینو 

نهنگ های اتریوم همیشه نسبت به شیبا اینو خوش بین بوده اند. می توان گفت که آنها با خریدهای بزرگ خود توانسته اند به تنهایی میم کوین ها را در بازار حفظ کنند. حتی با روند نزولی فعلی در بازار ارز رمزنگاری و کاهش قیمت شیبا اینو به سطوح پایین تر، به نظر می رسد که نهنگ ها هنوز این میم کوین را باور دارند، چون این توکن همچنان در فهرست بیشترین توکن های خریداری شده آنها قرار دارد.

در فهرست 10 توکن خریداری شده، شیبا اینو پس از تدر، یو اس دی کوین و اتریوم در جایگاه چهارم قرار گرفته است. فهرست هایی که به صورت 24 ساعته منتشر می شوند، نشان می دهند که نهنگ های اتریوم در هر مقطع زمانی چه توکن یا ارزی را بیشترخریداری می کنند.

به طور متوسط نهنگ ها 2,256,645,536 توکن شیبا را خریداری کرده اند. ارزش این تعداد توکن حدود 35888 دلار است که 100 کیف پول برتر اتریوم برای این میم کوین هزینه کرده اند. 

نهنگ اتریوم
نمودار قیمت شیبا اینو

اگرچه موجودی نهنگ ها در چند هفته گذشته کاهش یافته است، آنها روی هم هنوز بیش از 809 میلیون دلار شیبا اینو در کیف پول های خود دارند. به عبارت دیگر، بیش از 15 درصد از کل توکن های این میم کوین در 100 کیف پول برتر اتریوم نگهداری می شود.

چین لینک و دیسنترالند در فهرست نهنگ ها

به نظر می رسد که نهنگ ها علاقه مند به ارزهایی هستند که بیشترین کاهش را از اوج خود داشته اند. توکن هایی مانند چین لینک و دیسنترالند نیز در فهرست 10 ارز برتر خریداری شده توسط این نهنگ ها قرار گرفته اند. یکی از ویژگی های مشترک این دو توکن این است که هر دو بیش از 80 درصد از اوج قیمت خود کاهش یافته اند.

نهنگ های اتریوم  به طور متوسط 9839 دلار توکن چین لینک و 7328 دلار توکن دیسنترالند خریداری کرده اند و آنها به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم فهرست قرار گرفته اند. جالب اینجاست که این دو توکن در بین 10 دارایی برتر موجود در کیف پول های این نهنگ ها نیستند، اما آنها در 24 ساعت گذشته به خرید این توکن ها ادامه داده اند.

سایر ارزهایی که در این فهرست قرار گرفته اند شامل توکن های کایبر نتورک (KNC)، گالا (GALA)، وو نتورک (WOO) و ایپ کوین (APE) بودند. همه این توکن ها به ترتیب با میانگین 6870، 6503، 6514 و 4572 دلار خریداری شده اند.

NFTها نیز از فهرست خرید نهنگ ها خارج نشده اند. با کاهش قیمت اتریوم طی دو روز گذشته، قیمت کف برخی از NFTهای با ارزش کاهش یافته و نهنگ ها شروع به خرید آنها کرده اند. نهنگ ها بیشترین توجه را به مون بردز (Moonbirds) و دودل (DOODLE) داشته اند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.