در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پاسخ “ChatGPT” به سوالاتی در مورد آینده 5 ارز رمزنگاری که امکان رشد دارند

0 641

سوالاتی از “ChatGPT” (مدل زبان هوش مصنوعی که در چند ماه گذشته در دنیا سروصدای زیادی به پا کرده است) در مورد آینده پنج ارز رمزنگاری پرسیده شده است. پاسخ “ChatGP” به این سوالات جالب توجه و شگفت انگیز بود. در ادامه این مطلب به این پرسش و پاسخ ها می پردازیم.

بیت کوین در رتبه اول

کاربران ارز رمزنگاری از قرار گرفتن بیت کوین در جایگاه نخست تعجب نمی کنند. “ChatGP” استدلال کرد که این اولین و شناخته شده ترین ارز رمزنگاری است.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

بیت کوین جایگاه خود را به عنوان یک پس انداز با ارزش و وسیله مبادله تثبیت کرده است. این ارز اثر شبکه ای قابل توجه، پذیرش گسترده و محبوبیت زیادی دارد.

جالب است بدانید که بحث های زیادی در بین جامعه در مورد این که آیا بیت کوین یک وسیله مبادله خوب است یا پس انداز با ارزش، وجود دارد. این دو موضوع برای مدت طولانی مورد بحث بوده و به نظر می رسد که باعث دوقطبی شدن جامعه شده اند. نکته جالب توجه این که “ChatGPT” در پاسخ های خود هر دو موضوع را در نظر گرفته است.

شایان ذکر است که پاسخ “ChatGPT” شامل یک سلب مسئولیت نیز می شود:

نمی توانم آینده را با قطعیت پیش بینی کنم؛ به ویژه زمانی که صحبت از بازار پرنوسان بازار ارزهای رمزنگاری به میان می آید.

“ChatGPT” همچنین تصریح کرد که سطح دانش آن براساس داده های سپتامبر 2021 بوده است. 10 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار در آن زمان به شرح زیر بودند:

هوش مصنوعی

ارزهای شماره 2 و 3 نیز قابل پیش بینی بودند

“ChatGPT ” استدلال کرد که اتریوم و بایننس کوین (BNB) نیز در تست زمان دوام خواهند آورد. این هوش مصنوعی در مورد اتریوم توضیح داد:

شبکه قوی و توسعه مداوم اتریوم آن را به یک بازیگر برجسته در بازار ارز رمزنگاری تبدیل کرده است.

جالب است بدانید که در زمان پاسخ “ChatGPT” به سوالات مربوط به اتریوم، به روزرسانی “merge یا ادغام” انجام نشده بود.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

این هوش مصنوعی با قرار دادن BNB در رتبه سوم، توضیح داد:

موقعیت مستحکم بایننس در بازار و عرضه های جدید به دوام BNB در بلندمدت کمک می کنند.

کاردانو نیز مورد توجه این هوش مصنوعی قرار گرفت

طبق “ChatGPT”، کاردانو رویکردی منحصر به فرد و جامعه ای رو به رشد دارد و  به همین دلایل باید آن را زیر نظر گرفت. این استدلال برای کسانی که از مدت ها قبل این بازار را دنبال می کنند، تعجب آور نیست، چون کاردانو برای مدتی طولانی در بین ارزهای پیشتاز بازار بوده است.

چارلز هاسکینسون (بنیانگذار کاردانو) نیز یکی از بنیانگذاران اتریوم است. اینجاست که همه چیز جالب تر و غافلگیرکننده می شود.

تتر یا ریپل؟ پاسخ “ChatGPT”: هیچکدام

تتر (USDT) و ریپل (XRP) از جمله ارزهای رمزنگاری قدیمی بازار هستند که تقریبا همیشه در بین 10 ارز برتر بوده اند. اما “ChatGPT” پیش بینی می کند که پولکادات در دهه آتی به رشد خود ادامه خواهد داد و دوام خواهد آورد.
پولکادات رقیب اتریوم؛ هر آنچه باید در مورد پولکادات بدانید

این هوش مصنوعی استدلال کرد:

ویژگی قابلیت همکاری بین بلاک چینی و شبکه رو به رشد پولکادات، آن را به یکی از بازیگران بزرگ بازار ارز رمزنگاری تبدیل کرده.

حال، آیا موارد ذکر شده در بالا به معنای سقوط سایر ارزهای رمزنگاری است؟ قطعا نه. البته هیچ یک از این موارد توصیه مالی و سرمایه گذاری نیستند. آنها فقط برای اهداف آموزشی و سرگرمی هستند و کاربران باید همیشه تحقیقات خود را انجام دهند و با یک کارشناس در این مورد مشورت کنند. 

منبع cryptopotato

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.