در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پیامدهای کاهش موجودی بیت کوین و اتریوم صرافی ها برای بازار ارز رمزنگاری

0 299

طبق گزارشی که اخیرا شرکت تحلیل داده سانتیمنت منتشر کرده، کاربران به طور پیوسته در حال برداشت بیت کوین و اتریوم از صرافی های ارز رمزنگاری هستند.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

در ضمن، ردیاب وال آلرت (Whale Alert) چندین تراکنش برداشت بزرگ بیت کوین را شناسایی کرده که از صرافی کوین بیس به کیف پول های سرد منتقل شده اند.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

پیامدهای انتقال به کیف پول ها برای بازار

تیم تجزیه و تحلیل شرکت سانتیمنت در توییتی نوشت که سرمایه گذاران به انتقال دارایی های بیت کوین و اتریوم خود از صرافی های ارز رمزنگاری به کیف پول های سرد ادامه می دهند و موجودی این دو ارز در پلتفرم های معاملاتی کاهش یافته است.

ارز رمزنگاری
کاهش موجودی بیت کوین و اتریوم صرافی ها

کاهش موجودی بیت کوین و اتریوم در صرافی های ارز رمزنگاری می تواند پیامدهای مهمی برای بازار داشته باشد. در وهله اول، فشار فروش را کاهش می دهد، چون کوین های کمتری برای معامله در دسترس هستند. شرکت سانتیمنت نوشت که اگرچه این یک شاخص کامل نیست، به طور کلی به روند صعودی آینده اشاره می کند. 

با کاهش موجودی بیت کوین و اتریوم در صرافی ها، خریداران ممکن است با مشکلات زیادی برای خرید این دو دارایی مواجه شوند که این منجر به افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت آنها می شود.

علاوه بر این، کاهش موجودی صرافی ها می تواند نشانه افزایش اعتماد در بین هولدرهای بلندمدت باشد. سرمایه گذاران احتمالا تمایل بیشتری به هولد کردن کوین های خود در کیف پول های امن یا مشارکت در استیکینگ دارند که این نشان دهنده اطمینان آنها به افزایش قیمت این دو ارز بزرگ بازار در آینده است.

با این حال، سازنده کیف پول های سخت افزاری لجر با ارائه به روزرسانی موجی از انتقادات را در بین کاربران در خصوص کیف پول های خود حضانتی به وجود آورده و باعث شده تا کاربران از این کیف پول استفاده نکنند. لجر اکنون اجازه می دهد تا عبارت بازیابی به سه قسمت رمزگذاری شده و به سه دستگاه مختلف ارسال شود. جامعه نگران این است که به روزرسانی لجر می تواند این کیف پول ها و دارایی های ذخیره شده در آنها را به هدفی ساده برای هکرها تبدیل کند.

انتقال بیت کوین توسط نهنگ ها از صرافی ها

وال آلرت چندین تراکنش بزرگ بیت کوین را شناسایی کرده که از صرافی بزرگ کوین بیس به کیف پول های سرد و همچنین بین کیف پول های ناشناس انجام شده اند.
نهنگ های بیت کوین چه کسانی هستند و چگونه بر قیمت تاثیر می گذارند؟

بزرگ ترین این تراکنش ها حاوی 10000 بیت کوین به ارزش تقریبی 271 میلیون دلار بود. هفت تراکنش دیگر در مجموع 5813 بیت کوین را از کوین بیس به کیف پول های سرد منتقل کردند. هر یک از این تراکنش ها به طور متوسط بین 823 تا 830 بیت کوین را انتقال داده اند.

شایان ذکر است که بیت کوین و اتریوم در هفته گذشته هیچ حرکت قابل توجهی نداشته اند. قیمت بیت کوین در حال حاضر در منطقه محدود 26500 تا 27400 دلار نوسان می کند. معاملات اتریوم نیز در نزدیک منطقه 1800 دلار انجام می شوند.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.