در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

همه چیز درباره کیف پول تراست والت(trust wallet)؛ نحوه نصب، راه اندازی و کار با تراست والت

273 47,064

در این مقاله به بررسی کیف پول تراست والت (یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری) ، نحوه نصب و راه اندازی آن خواهیم پرداخت. تراست والت کیف پول غیر متمرکز برای موبایل است که بیش از 160 دارایی دیجیتال را پشتیبانی می کند. به گفته توسعه دهندگان، این یک کیف پول چند ارزی سریع ، ایمن و کاربر پسند است.

برخلاف بازارهای مالی سنتی، بازار ارزهای رمزنگاری هرگز تعطیل نمی شود. نوسانات زیادی دارد و شرایط با کاهش قیمت یک ارز تغییر می کنند. بنابراین مهم است که همیشه به وجوه خود دسترسی داشته باشید. با استفاده از تراست والت می توانید ارزها و توکن های خود را مدیریت و همزمان کلیدهای خصوصی خود را کنترل کنید. 

تاریخچه تراست والت

بنیانگذار تراست والت ویکتور رادچنکو است. هدف وی از ساخت این کیف پول انجام راحت تراکنش های توکن های  ERC20  بود. این کیف پول در نوامبر سال 2017 راه اندازی شد. بایننس این کیف پول را در سال 2018 خریداری کرد. 

از آنجایی که بلاک چین یک فناوری جدید و پیچیده است، می توانید به Trust DApp Marketplace اعتماد کنید تا راهنمای شما در این زمینه باشد. این مکانی برای برنامه های غیر متمرکز است که از کیفیت و استانداردهای امنیتی دقیق برخوردار هستند. 

این کیف پول در ابتدا برای نگهداری توکن های ERC20 و ERC223 طراحی شده بود. اما اکنون برای نگهداری توکن های ساخته شده روی سایر بلاک چین ها (از جمله بیت کوین) استفاده می شود. 

برنامه تراست والت به صورت رایگان برای اندروید و iOS در دسترس است و می توان آن را از طریق اپ استور و گوگل پلی استور دانلود کرد. کارآمدی بیشتر تراست را می توان به این واقعیت نسبت داد که کد آن به زبان های اصلی هر یک از این پلتفرم ها نوشته شده :iOS’ Swift و Android’s Java. این برنامه در نسخه های iOS 10.0 و Android 5.0  و بالاتر اجرا می شود.

ویژگی های کیف پول تراست والت

تمرکز اصلی تراست والت اتریوم و سایر توکن های مبتنی بر اتریوم است. این کیف پول به گونه ای طراحی شده که کد اصلی آن هم متن باز و هم متن بسته است. تراست را با هدف ساده سازی فرایند ارسال، دریافت و ذخیره توکن های اتریوم در بلاک چین این ارز ساخته اند.

دو ویژگی اصلی این کیف پول تمرکز بر روی امنیت و حریم خصوصی کاربر است. هنگام راه اندازی یک حساب جدید از هیچکس KYC درخواست نمی شود و به عنوان یک کیف پول غیر متمرکز، داده های کاربر را ذخیره نمی کند. همچنین به کاربران اجازه می دهد تا کلیدهای خصوصی خود را به جای سرورهای تراست والت، روی دستگاه خود ذخیره کنند.

رابط کاربری آن بارگیری، راه اندازی و شروع کار را آسان می کند. این امر باعث شده تا 5 میلیون کاربر به این کیف پول اعتماد کنند. البته، همکاری مداوم با بایننس تا حد زیادی به این اعتماد کمک کرده است. در حال حاضر، این کیف پول یکی از بهترین برنامه های بازار به حساب می آید.

مشارکت با بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری مطمئنا باعث خواهد شد تا کاربران زیادی به جمع استفاده کنندگان از این کیف پول بپیوندند و تقریبا به توسعه ویژگی های بیشتر آن کمک خواهد کرد.البته این کیف پول با شرکت های دیگر از جمله سایبر نتورک همکاری می کند تا برخی ویژگی های خود را ارتقا دهد.

از نظر هزینه، بارگیری تراست والت و استفاده از آن کاملا رایگان است. این کیف پول تنها کارمزد پردازش تراکنش ها را از کاربران دریافت می کند. این کارمزد یا به استخراج کنندگان و یا به زنجیره های اثبات سهام پرداخت می شود.

برنامه DApp و مرورگر Web3

کاربران اندروید می توانند از طریق صرافی های کوین بیس، چنجلی و شِیپ شیفت اقدام به خرید اتریوم کنند. این کیف پول با معرفی یک مرورگر DApp  یک گام جلوتر از بقیه است. این مرورگر از Web3 استفاده می کند. یعنی کاربران می توانند از طریق برنامه تراست والت به طور مستقیم با برنامه های غیر متمرکز ارتباط برقرار کنند.

مرورگر DApp متن باز است که در آن توسعه دهندگان می توانند برنامه های خود را فهرست کنند.تیم تراست هر برنامه فهرست شده را تایید می کند تا از عملکرد آنها در مرورگر تراست دستگاه های تلفن همراه اندروید و iOS اطمینان حاصل کند.

تراست والت به همراه صرافی بایننس در حال کار بر روی ویژگی های جدید و مهیج از جمله نظارت بر بازار، شبکه های سفارشی، شبکه های آزمایشی، صرافی غیر متمرکز مخصوص به خود است.فرصت های دنیای ارز رمزنگاری پایان ندارند و با تراست والت همه می توانند از این فرصت ها استفاده کنند.

ارزهای پشتیبانی شده توسط تراست والت و امنیت این کیف پول

این کیف پول از بیت کوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک و همه توکن های ERC20 ، ERC223 و  ERC721 پشتیبانی می کند. با استفاده از این کیف پول می توان بایننس کوین، آیون، ویچین، راون کوین و بسیاری دیگر از ارزها را ذخیره کرد.

توکن
فهرست ارزها و برخی از توکن هایی که توسط تراست والت پشتیبانی می شوند

همچنین کاربران به جای استفاده از چندین کیف پول، می توانند از طریق تراست والت به ارزهای رمزپایه ترون،  تزوس، کازموس، آیکان، گُوچین، پوئا نتورک، توموچین و وانچین بلاک چین نیز دسترسی داشته باشند.

این یک کیف پول HD بوده که ایمن و مطمئن است. تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر هک آن وجود نداشته وموارد زیر اصلی ترین ویژگی های امنیتی این کیف پول هستند:

 • شما تنها کسی هستید که به کلیدهای خصوصی خود دسترسی دارید. کیف پول تراست کلید خصوصی کاربر را در سرورهای خود ذخیره نمی کند. کاربر باید این کلید را در دستگاه خود ذخیره کند.
 • تهیه نسخه پشتیبان از عبارت بازیابی
 • FaceID وTouchID برای محافظت بیشتر

مزایای کیف پول تراست والت

 • کیف پول HD: ماهیت سلسله مراتبی این کیف پول به شما امکان می دهد که در هر بار تراکنش یک آدرس جدید دریافت کنید تا موجودی خود را  مخفی نگه دارید. بعلاوه، همان تولید کننده عبارت بازیابی به شما عبارتی خواهد داد که باید آن را به خاطر بسپارید تا در صورت نیاز کیف پول خود را به راحتی بازیابی کنید.
 • صرافی غیر متمرکز داخلی: کیف پول تراست یک صرافی داخلی دارد که به شما اجازه معامله توکن ها را از طریق برنامه های غیر متمرکز می دهد.
 • متن باز: این بدان معناست که کاربران می توانند آن را بخوانند و در صورت احساس خطر برخی تغییرات را اعمال کنند.
 • پشتیبانی از بیشتر دارایی ها: این کیف پول بیش از 20000 توکن و 15 ارز برتر بازار را پشتیبانی می کند.

معایب کیف پول تراست

 • احراز هویت تک عاملی (SFA): این کیف پول احراز هویت دو عاملی ندارد. در یک کلام، فقط رمز ورود شماست که وجوه را ایمن و مطمئن نگه می دارد. هیچ لایه اضافی برای درخواست اطلاعات بیشتر وجود ندارد.
 • عدم پشتیبانی از ارز فیات: نمی توان با ارز فیات برای کیف پول تراست ارز رمزنگاری یا توکن خریداری کرد.این بدان معناست که یا باید ارز رمزنگاری داشته باشید یا از یک صرافی آن را خریداری کنید.

استیکینگ

تراست والت به کاربران این امکان را می دهد تا با استیکینگ سود کسب کنند. استیکینگ ارز رمزنگاری (مشتق شده از اصطلاح “اثبات سهام”) شامل ایجاد بلاک های جدید از طریق یک الگوی اجماع است. سپس این بلاک های جدید به بلاک چین اضافه می شوند.

تراکنش های جدید در بلاک چین را می توان توسط ارزهای ذخیره شده توسط دارندگان تایید کرد. تعداد ارزهای ذخیره شده تعداد تراکنش های قابل تایید را معین می کند. استیکنگ بلوکه کردن ارزها در یک کیف پول برای مدت زمان مشخصی و دریافت ارزهای اضافی (کمی شبیه بهره )به عنوان پاداش است. مانند بهره، هر چه ارزهای قفل شده بیشتر باشند، بازگشت سرمایه بیشتری خواهید داشت.

همه ارزها از استیکینگ پشتیبانی نمی کنند، البته این فهرست در حال زیاد شدن است. در آینده، اتریوم و کاردانو از الگوریتم اثبات سهام استفاده خواهند کرد و برای استیکینگ در دسترس خواهند بود.

در حال حاضر، تراست والت به شما اجازه استیکینگ ترون، تزوس، کازموس، ویچین، کالیستو، کاوا، توموچین،آیوتکس و الگورند را می دهد.

پشتیبانی مشتری

اگر با مشکلی مواجه شدید، می توانید از طریق گزینه ” Help Center” اقدام کنید. این گزینه از بخش “Settings” در دسترس است. در اینجا سوالات متداول و راهنمایی های عیب یابی را پیدا خواهید کرد که کاملا جامع هستند.

اگر بعد از مراجعه به این بخش ، مشکل شما برطرف نشد می توانید از طریق تیکت مستقیما با پشتیبان در تماس باشید.البته پاسخ به تیکت ها زمان بر است و باید صبر کنید.

نحوه ایجاد حساب کاربری در تراست والت

گام اول: برای دانلود برنامه تراست والت به آدرس وب سایت trustwallet.com مراجعه کنید. صفحه ای به شکل زیر باز خواهد شد و می توانید این کیف پول را برای اندروید یا iOS دانلود کنید. 

توجه: مطمئن شوید که این برنامه را از یک منبع معتبر یا ارائه دهندگان “App Store” یا ” Google Play” دانلود کرده اید.

گام دوم: پس از دانلود و نصب برنامه، تراست والت را باز کرده و روی گزینه “Create a new wallet” کلیک کنید. کسانی که از قبل حساب کاربری دارند می توانند با کلیک روی “I already have a wallet ” برای ورود به حساب خود اقدام کنند.

ساخت کیف پول

در مرحله بعدی یک عبارت بازیابی 12 کلمه ای دریافت خواهید کرد که مانند یک پشتیبان برای وجوه شما عمل می کند. در قسمت پایین با تیک زدن موافقت خود را با پذیرش این مورد اعلام و بر روی گزینه “Continue” کلیک کنید تا برای شما عبارت بازیابی 12 کلمه ای نمایش داده شود.

توصیه های مهم درباره عبارت بازیابی 12 کلمه ای

 • این عبارت بازیابی را حتما یادداشت کنید و در جای امن نگه دارید. هرگز آن را  در اختیار دیگران قرار ندهید. در صورت گم کردن آن، دیگر نمی توانید به کیف پول خود دسترسی داشته باشید.
 • اگر عبارت بازیابی گم یا فراموش شود، هیچ راهی برای تغییر و بازیابی آن وجود ندارد و شما تمام سرمایه خود را از دست خواهید داد. 
 • شما مالک واقعی “دارایی های” خود هستید و تراست والت هرگز نمی تواند به ارزهای شما دسترسی پیدا کند.
 • از نظر فنی امکان بازیابی این کیف پول وجود ندارد، چون تراست والت به عبارت بازیابی شما دسترسی ندارد.

گام سوم: قبل از پایان مرحله ایجاد کیف پول، بررسی کنید تا مطمئن شوید که عبارت 12 کلمه ای را به ترتیب و صحیح وارد شده است. پس از تایید این عبارت، روی “Continue” کلیک کنید.

عبارت بازیابی
عبارت بازیابی 12 کلمه ای

مهم: اکیدا توصیه می شود که یک نسخه پشتیبان تهیه و آن را در مکانی امن ذخیره کنید.

گام چهارم:پس از تایید کلمات، تصویر زیر نشان داده می شود. نمایش این صفحه به منزله ساخته شدن کیف پول شما است.

حال روی گزینه “OK” کلیک کنید تا وارد کیف پول تراست شوید.

تراست والت

اکنون کیف پول شما ایجاد شده و آماده است تا بیش از 30 بلاک چین از جمله بیت کوین؛ اتریوم، بایننس کوین، ریپل و بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری را مدیریت کند.

تنظیمات تراست والت

انتخاب ارز فیات

انتخاب ارز فیات به شما امکان مشاهده ارزش ارزهای مختلف رمزنگاری موجود در کیف پول تراست والت را می دهد. به طور پیش فرض، ارز فیات روی دلار آمریکا است. برای تغییر آن به تنظیمات بروید و روی “Currency” کلیک کنید. شما می توانید ارز مورد نظر خود را (مانند یورو یا پوند استرلینگ و…) انتخاب کنید.

فعال کردن اعلان ها

فعال کردن اعلان ها به شما این امکان را می دهد تا از دریافت تراکنش در یکی از کیف پول های خود اطلاع پیدا کنید.

برای فعال کردن آن روی “Settings” کلیک کرده و سپس دکمه “Push Notification” را فشار دهید. 

در مرحله بعد، گزینه “Allow Push Notification” را انتخاب کنید. 

اعلان ها
فعال کردن اعلان ها

انتخاب سرعت تراکنش ها

انتخاب سرعت تراکنش به شما امکان می دهد تا هزینه های تراکنش خود را بهتر مدیریت کنید.در واقع، کارمزد تراکنش بیشتر خواهد بود اگر یک تراکنش سریع انجام شود. در مقابل، اگر کارمزد کمتری پرداخت کنید تراکنش ها کندتر انجام می شوند.

برای تغییر این گزینه به “Settings” بروید .روی “Transactions”  و سپس “Transaction Cost” کلیک کنید. 

شما سه انتخاب خواهید داشت:

Cheap: سرعت پایین تراکنش با کارمزد کم

Regular: تعادل کامل بین سرعت و کارمزد تراکنش

Fast: سرعت بالای تراکنش با کارمزد زیاد

تراکنش
انتخاب نوع تراکنش

دسترسی مطمئن به حساب تراست والت 

برای این که امنیت تراست والت شما بیشتر شود، می توانید حساب خود را قفل کنید. برای این کار به تنظیمات بروید و گزینه ” App Lock ” را انتخاب کنید.

پس از انتخاب آن، صفحه جدیدی باز خواهد شد. سپس از شما خواسته می شود تا یک رمز عبور 6 رقمی وارد کنید. در هر بار راه اندازی، این برنامه از شما رمز عبور را درخواست خواهد کرد.

پس از انتخاب رمز عبور ، گزینه  ” Advanced Settings” ظاهر خواهد شد. روی آن کلیک کرده و رمز عبور خود را تایید کنید. در این قسمت گزینه های زیر وجود دارند: “Auto-Lock” برای تغییر مدت زمان قفل برنامه، “Lock Method” انتخاب روش باز کردن برنامه با رمز عبور یا یک روش تایید جایگزین مانند FaceID (برای دارندگان گوشی آیفون).

قفل خودکار
قفل خودکار

در آخر، می توانید گزینه “Transaction Signing” را فعال کنید. این گزینه به شما امکان بررسی تراکنش را می دهد.

افزودن ارزها به تراست والت

وقتی حساب خود را در تراست والت باز می کنید، به طور پیش فرض ارزهای اتریوم، بیت کوین و بایننس کوین خواهید داشت. برای افزودن ارزهای بیشتر به حساب خود نماد “+” در گوشه سمت راست بالای کیف پول خود را فشار دهید. سپس فهرستی طولانی از ارزهای موجود در تراست والت را مشاهده خواهید کرد. ارزهایی را که می خواهید به حساب خود اضافه کنید، تیک بزنید.

افزودن ارز

دریافت ارزهای رمزنگاری از طریق تراست والت

برای دریافت ارزهای رمزپایه باید آدرس مربوطه را برای فرستنده ارسال کنید. به برگه “Wallet” بروید ارز مورد نظر را انتخاب کنید. در این صفحه جدید، می توانید وضعیت حساب خود را مشاهده کنید. برای دسترسی به آدرس کیف پول خود روی “Receive” کلیک کنید.

می توانید آدرس بیت کوین خود را که از حروف و عدد تشکیل شده را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه “Copy” آدرس را کپی کرده یا با کلیک بر روی گزینه “Share” کد QR را به اشتراک بگذارید.

دریافت ارز

با ارسال ارز توسط فرستنده به این آدرس، بیت کوین به کیف پول تراست شما منتقل می شود.

توجه داشته باشید که هر ارز رمزنگاری آدرس مخصوص به خود را دارد و باید همان آدرس را کپی کنید یا به اشتراک بگذارید.

نحوه ارسال ارز در تراست والت

برای ارسال یک ارز رمزنگاری، به برگه “Wallet” بروید و ارز مورد نظر را انتخاب کنید(در اینجا به طور پیش فرض بیت کوین انتخاب شده).

حالا گزینه های “Send” ، “Receive و” “Copy را  می بینید. روی گزینه “Send” کلیک کنید. 

بیت کوین

آدرس کیف پول گیرنده را در قسمت “Recipient Address” و سپس مقدار را در بخش “BTC Amount” وارد کنید. حال روی “Next” کلیک کنید.

در مرحله بعد با کلیک روی گزینه “Confirm” تراکنش را تایید کنید.

تایید تراکنش
منبع Wallets.com coinbureau.com cruxpool.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

273 نظر
 1. Mohamad می گوید

  متشکرم از ترجمه دقیق وکار امد شما …اگر اطلاع دارید بفرمایید تراست والت چه موقع ارزهای با شبکه انتقال bep2 را اجازه میدهد مبادله انجام شود چون من ۳۵میلیون‌pvt یا پیوت دارم وبیشتر از ۹ ماه است بسته شده وقابل مبادله نیست متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید

 2. کیانوش می گوید

  بادرود و تبریک سال نو من یک هفته پیش تراست ولتم و کوینومی گوشیم پاک شده و الان دو سه بار هستش که تراست ولت دانلود میکنم توی صفحه اصلی نه حساب قبلیمو باز میکنه نه حساب جدید میتونم باز کنم مشکل چیه راهنمایی لطفا با تشکر

  1. ایمان کیمیایی می گوید

   با سلام
   سال نو مبارک
   برای بازیابی کیف پول قبلی خود نیاز به 12 کلمه بازیابی دارید.

 3. behzadpashaeii@gmail.com می گوید

  سلام خسته نباشید.من تو دراست ولت از کجا پیدا کنم که سهممو تو چه قیمتی و چقدر خریدم؟

 4. Setare می گوید

  سلام ..من زیاد از دنیایه ارز سر در نمیارم اما به نظرم جالبه..تقریبا دو ماهه پیش یکی از آشناهامون اومد خونمون وبهمون گفت گوشیهاتونو بدین بهم که براتون رایگان ارز بگیرم گفت میتونید نفری به اندازه هشت میلیون پول ایران رایگان بگیرید وفقط کافیه یه برنامه ای براتون نصب کنم ماهم گوشیهامونو دادیم بهش چون گفت فقط خودش می‌تونه اینکارو کنه بعد یه کیف پول ترانس ولت برامون نصب کرد وچند تا کار انجام داد و گفت خودشم میخواد بره صرافی پولشو بگیره حتی رمزی یا چیزیم به ما نداد فقط گفت خبرتون میکنم که چطور پولتون رو بگیرید بعد یه مدت اومد وبهش گفتیم چیشد گفت اون که زمانش تموم شدو خودم پولمو گرفتم گفتیم خب به ماهم میگفتی چیکار کنیم طفره رفت..بعد من رفتم تو همون کیف پولی که برام نصب کرد ودیدم نمیتونم برم چون رمز میخواد بعد خواهر زادم گفت اثرانگشتی کن گوشیتو که بری داخلش بعد رفتم داخلشو شماره رمزمو عوض کردم ولی هیچی ازش سر درنمیاریم فقط شماره رمز رو عوض کردم وامروز همون آشنامون زنگ زد گفت از اون قضیه پول درآورده الان تویه ارز دیگه داره سرمایه گذاری می‌کنه گفتم خب به منم بگو گفت باید گوشیهاتونو بیارین که خودم نصب کنم شما نمیتوانید..الان نمیدونم اون چیکار کرده با گوشیهامون نمیدونم میشه جواب بدین؟ممنون میشم..آیا واقعا از طریق گوشی ما ارز رایگان گرفته؟چون من تو وضعیت مالی خوبی با همسرم نیستم واقعا نیاز به این پول داشتم وقتی به ماخبره پولو داد ما تا چند روز امیدوار بودیم

 5. محسن مدنی می گوید

  سلام آیا یک کیف پول را میتوان در دو گوشی مشاهده کرد یعنی دونفر از دو جای مختلف بتوانند کار کنند ممنون

 6. احسان می گوید

  سلام ببخشید بنده ارز فانتوم انتقال دادم به تراست ولی موجودی صفرنشون میده میشه راهنمایی بفرمایید

 7. فرشته می گوید

  سلام
  چرا عدد های توی تراست ولتم ب ستاره تبدیل شده
  اددیت کردم درست نشد
  حتی برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم باز نشد

  1. فرشته می گوید

   تصحیح میکنم اپدیت کردم درست نشد

 8. حیدر می گوید

  سلام.من داخل تراست والت تو قسمت پنکیک سواپ یه شت کوین با اسمارت چین خرید کردم ولی حالا نمیتونم بفروشم یعنی به اسمارت چین تبدیل نمیشه.دلیلش چیه با اسمارت چین خرید میزنه ولی همون ارز رو به اسمارت چین تبدیل نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. حسن صادقی می گوید

   سلام. احتمالا به خاطر کارمزد است. کارمزد این شبکه BNB است که باید مقداری در کیف پول خود داشته باشید.

 9. مهدی می گوید

  سلام برای برداشت از تراست ولت جهت پرداخت کارمزد کدوم ارز رو باید داشته باشیم

  1. حسن صادقی می گوید

   سلام وقت بخیر. برای ارسال توکن های ERC20 باید در کیف پول خود مقداری اتریوم داشته باشید. برای ارسال توکن های BEP20 باید BNB داشته باشید. سایر ارزها که شبکه خود را دارند، کارمزد از همان ارز کسر می شود.

  2. سید محمد مهدی می گوید

   سلام من نزدیک به 7ماهه از تراست ولت استفاده میکنم و دقت کردم یه مدتی تراکنش های مثبت تتر اصلا نشون نمیده آپدیت کردمش کل تراکنش هامو تا بهد 30 سپتامبر حذف کرد راهای هست که هیستوری رو برگردنم؟

 10. عادل اکبرزاده می گوید

  با سلام میخواستم بپرسم اگر درکیف پول تراست والت ما ارزی را داشته باشم ولی اسم ارز را از لیست حذف بشه و فراموش کرده باشیم اون ارزو چگونه اون ارز را باید دوباره به لیست اضافه کنیم

 11. عاطفه می گوید

  سلام وقت بخیر حداقل تتر قابل برداشت از این کیف پول چقدره؟

 12. مجید می گوید

  سلام خسته نباشید/ببخشید حداقل ارز موجود داخل کیف پول تراست والت واسه انتقال به صرافی نوبیتکس چقد هستش؟من ۱۷.۱۳تتر تو کیف پولم هست می‌خوام انتقال بدم نمیشه _لطفا راهنمایی کنید-ممنون

  1. حسن صادقی می گوید

   سلام . ممکن است به خاطر کارمزد شبکه باشد. برای انتقال از شبکه TRC20 استفاده کنید چون کارمزدش پایین است. البته چک کنید ببینید مقصد هم این شبکه را پشتیبانی می کند یا نه.

 13. Ali می گوید

  سلام،وقت بخیر
  ببخشید من الآن می‌خوام تو تراست ولتم توکن Taste رو با استفاده از اتریوم بخرم ولی متاسفانه نمیشه وَ این اخطار رو بهم میده👇🏻👇🏻
  اطمینان حاصل کنید که به این سایت اعتماد دارید. با تعامل با آن ، به این سایت اجازه می دهید به وجوه شما دسترسی داشته باشد.

  لطفا کمکم کنید تا مشکلم حل شده🙏🏻🙏🏻

 14. رضاکاظمی می گوید

  سلام درتاریخ 13اوت و11اوت ازتراس ولت من 15182هولوخالی کردن و829ارزترون خال کردن لطفاکمکم کنید

 15. رضا می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  برای کیف پول تراست ولت من مشکلی پیش اونده،
  هر مبلغی واریز میکنم به اسمارت چین، بلافاصله برداشت میشه و ارسال میشه به یه آدرسی.
  عملا بدون اسمارت چین هیچ کاری نمیتونم انجام بدم،
  نه انتقال، نه تبدیل
  چه باید بکنم؟

 16. علی می گوید

  با سلام
  من یک سوال درباره تراست ولت دارم
  روی یکی از ارز های داخل ولت ، زدم و کشیدم سمت راست ، گزینه disable اومد ، زدم روش و ارزم غیب شده ، حالا چیکار کنم؟
  رفتم از توی لیست اصلی ادد ش کردم ولی نیومد داخل ولتم ، عجیبتر اینکه پولش هم از ولتم کم شده ، کاری میشه کرد؟

  1. حسن صادقی می گوید

   سلام
   لطفا با پشتیبانی کیف پول خود مکاتبه کنید.

 17. همایون می گوید

  سلام یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:
  در نسخه آیفون تراست ولت چطور میشه لیست ارزهایی را که نداری غیرفعال کنی بدون اینکه یکی یکی بخواهی اینکار را انجام بدی؟ چون من یه بار اشتباهی یه ارزی رو که موجودی داشتم بستم و برای پیدا کردنش مجبور شدم تیک واچ لیست تمامی ارزهارو باز کنم… حالا میخوام فقط ارزهایی که دارم بیاد تو واچ بیستم… ممنون

 18. سعید می گوید

  سلام خسته نباشید من ۵۰۰تا vetتوی تراست والت دارم بعد میخام انتقال بدم ی ارز دیگه هم ب اسم vethor هم میاد اونم آدرس میزنم نمیشه چیکار باید بکنم مرسی اگه راهنمایی کنید

  1. تیم طراحی می گوید

   سلام
   جهت انتقال ویچین باید مقداری وتور هم به عنوان گس در کیف خودتان داشته باشید.