در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سیگنال های هشدار دهنده اتریوم فصل آلت کوین ها را به تعویق انداختند

0 742

طی چند روز گذشته قیمت اتریوم کاهش یافته و این ارز شاهد فشار فروش شدیدی بوده که احتمالا  به دلیل معکوس شدن روند توکن های دیفای بوجود آمده است. این امر بر روی روند آلت کوین ها نیز تاثیر گذاشته است.

از آنجا که بازار دیفای اساسا روی بلاک چین اتریوم ساخته شده، توکن اتریوم به شدت تحت تاثیر گسترش این بخش قرارگرفته است.

به نظر می رسد که با کاهش سود در پلتفرم ها و کاهش قیمت توکن ها ، برخی از سرمایه گذاران در حال تبدیل دارایی های اتریوم خود به بیت کوین (که در چند روز اخیر توانسته به سطح های بالاتر قیمتی برسد) هستند.

این روند به چشم انداز کوتاه مدت اتریوم صدمه زده و روند کل بازار آلت کوین ها را مختل کرده است.

یک تحلیلگر ادعا می کند تا زمانی که اتریوم به بالای مقاومت کوتاه مدت خود نرسد و این روند نزولی را معکوس نکند، “فصل آلت کوین ها” به تعویق خواهد افتاد.

از برخی جهات، اتریوم تبدیل به یک شاخص قابل اطمینان برای دیفای شده است؛ این که آیا این ارز می تواند روند نزولی خود را بشکند یا نه، تا حد زیادی (یا کاملا) به چگونگی روند توکن های این بخش در حال توسعه بستگی دارد.

تلاش اتریوم برای بدست آوردن حرکت صعودی؛ هجوم سرمایه گذاران به سمت بیت کوین

در حال حاضر، اتریوم در سطح 380 دلار معامله می شود. صبح امروز قیمت این ارز در سطح 366 دلار بود، در حالی که روندهای صعودی و نزولی به بن بست رسیده بودند.

اوایل امروز اتریوم به کف 355 دلار رسید. این آخرین سطح حمایت است و روندهای صعودی باید همچنان با قدرت از آن دفاع کنند.

شکست به زیر این سطح برای چشم انداز کوتاه مدت اتریوم بسیار نگران کننده است، اما واکنش های قوی نشان داده شده توسط روندهای صعودی به فشار زیاد خرید در اینجا اشاره می کنند. تا زمانی که بیت کوین ثابت باقی بماند یا به روند صعودی خود به سمت سطح های بالاتر ادامه دهد (همانطور که در چند روز گذشته اتفاق افتاده) بعید است که اتریوم شاهد هرگونه شکست نزولی تکنیکال باشد.

حرکت قیمت اتریوم احتمالا هدایت کننده کل بازار آلت کوین خواهد بود

یک تحلیلگر معروف گفت  تا زمانی که اتریوم بین منطقه مقاومت کلیدی 380 تا 400 دلار باقی بماند، احتمالا آلت کوین ها برای بدست آوردن حرکت صعودی قابل توجه تلاش خواهند کرد.

وی با اشاره به نمودار اتریوم درباره شباهت های مشاهده شده بین آلت کوین ها صحبت کرد:

به نظر می رسد که اکثر قریب به اتفاق آلت کوین ها شبیه به هم هستند:1. کاهش شدید قیمت 2. افزایش هیجانی 3. تست مجدد سطح حمایت قبلی به عنوان مقاومت 4. اصلاح قیمت. فصل آلت کوین تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

آلت کوین
نمودار 1 روزه قیمت اتریوم

این که آیا اتریوم می تواند به بیت کوین برسد یا در کوتاه مدت به سطح های بالاتر افزایش یابد یا نه ، احتمالا تاثیر زیادی بر توکن های دیفای و بازار ارز رمزنگاری خواهد گذاشت.

منبع NewsBTC

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.