در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
$8,822.87
-5.45%
Ethereum
$229.35
-7.76%
Ripple
$0.23
-7.49%
Bitcoin Cash \/ BCC
$321.60
-8.05%
Litecoin
$62.24
-11.78%
EOS
$3.56
-12.68%
Binance Coin
$18.76
+0.27%
Tether
$1.00
0%
Stellar
$0.06
-7.54%
Cardano
$0.05
-11.67%
Tronix
$0.02
-12.41%
Monero
$71.38
-6.85%
DigitalCash
$85.01
-10.81%
Tezos
$2.87
+3.13%
Ethereum Classic
$7.81
-15.12%
NEO
$11.19
-10.62%
Maker
$549.52
-0.79%
Ontology
$0.70
-2.31%
ZCash
$51.82
-9.41%
Dogecoin
$0.00
0%

چطور می توان انتقالات بیت کوین را در کیف پول لجر نانو اس انجام داد

0 1,216

مسلما کیف پول های سخت افزاری و به ویژه کیف پول لجر نانو، جزو کیف پول های بسیار امن هستند. کیف پول لجر نانو اس دارای سهولتی مناسب در استفاده است.

پس از اینکه تنظیمات لجر نانوS را انجام دادید و برنامه کیف پول را نصب کردید، می خواهید بیت کوین را به کیف پول خود انتقال دهید. در این راهنما قصد داریم این انتقال را به صورت گام به گام برای شما توضیح دهیم.

اگر می خواهید در مورد چگونگی تنظیمات و راه اندازی کیف پول لجر بدانید می توانید اینجا کلیک کنید.

چطور بیت کوین را به کیف پول لجر نانو اس انتقال دهیم

گام اول: اولین کار این است که ابتدا باید لجر را با کابل USB به رایانه خود وصل کرده و رمز عبور خود را وارد نمایید.

گام دوم: برنامه کیف پول بیت کوین لجر را باز کنید. به احتمال زیاد پیامی مبنی بر این که “کیف پول خود را متصل کنید و آن را باز کنید” دریافت خواهید کرد.

گام سوم: با استفاده از دکمه های بالای کیف پول، وارد برنامه بیت کوین خود شوید.

نکته: اگر شما نمی توانید بیت کوین را در لجر خود پیدا کنید، ممکن است مجبور شوید آن را از برنامه مدیریت لجر دانلود کنید.

گام چهارم: هنگامی که برای بار اول برنامه کیف پول بیت کوین را باز می کنید، می توانید گزینه بیت کوین یا بیت کوین کش را انتخاب نمایید. از آنجا که ما قصد دریافت بیت کوین را داریم، بیت کوین را انتخاب می کنیم.

گام پنجم: سپس می توانید گزینه آدرس های قدیمی(Legacy) یا سگویت(Segwit) را انتخاب نمایید. در اغلب موارد سگویت بهتر است زیرا زمان انتقال و هزینه کمتری دارد.

گام ششم: پس از وارد شدن به کیف پول، می توانید گزینه های موجودی( balance)، تراکنش های اخیر( recent transactions) و همچنین چند گزینه را در بالای صفحه منو مشاهده نمایید. روی “Receive” در نوار بالای صفحه کلیک کنید. یک منو(پاپ آپ) باید ظاهر شود.

گام هفتم: در منو ظاهر شده، حسابی را که می خواهید بیت کوین را دریافت کند انتخاب کنید(احتمالا فقط یک گزینه دارید). سپس روی “Display Address On Device” کلیک کنید.

گام هشتم: سپس شما در یک پاپ آپ کد QR و شماره کیف پول خود را خواهید دید. از این که آدرس در پنجره ظاهر شده با آدرس لجر شما مطابقت دارد، اطمینان حاصل کنید. برخی از کاربران گزارش کرده اند که هکرها با استفاده از نرم افزارهای مخرب آدرس های اشتباه را جایگزین آدرس درست و صحیح می کنند.

گام نهم: اگر هر دو آدرس مطابقت داشتند می توانید از امن بودن آدرس برای دریافت وجوه اطمینان داشته باشید. این آدرس را در جایی که قرار است از آن بیت کوین ارسال کنید، جایگذاری نمایید.

گام دهم: از آنجا بیت کوین را ارسال کنید.

گام یازدهم: هنگامی که تراکنش شما تایید شود، در تاریخچه تراکنش کیف پول شما نمایش داده می شود و موجودی شما به روز می شود.

چگونه بیت کوین را از لجر نانو اس به آدرس دیگری ارسال کنیم

گام اول: روی دسکتاپ خود برنامه کیف پول بیت کوین لجر را اجرا کنید.

گام دوم: کیف پول لجر نانو اس را به رایانه خود متصل کرده و رمز عبور را وارد نمایید.

گام سوم: پس از اتصال کیف پول به رایانه، برنامه بیت کوین را باز کنید. سپس از شما خواسته می شود که بیت کوین یا بیت کوین کش را انتخاب کنید. بیت کوین را انتخاب نمایید.

گام چهارم: پس از انتخاب بیت کوین، برنامه از شما خواهد خواست که آدرس قدیمی(Legacy) یا سگویت(Segwit) را انتخاب کنید. در هر کدام از این آدرس ها موجودی بیت کوین دارید، آن را انتخاب کنید.(در اینجا ما آدرس سگویت را انتخاب کرده ایم)

گام پنجم: پس از چند ثانیه که همگام سازی طول می کشد، شما وارد آدرس کیف پول سگویت لجر نانو اس خود خواهید شد.

گام ششم: پس از همگام سازی می توانید صفحه زیر را در کیف پول خود مشاهده کنید. در این صفحه گزینه های، موجودی، ارسال، دریافت و گزینه تنظیمات را مشاهده خواهید کرد.

گام هفتم: طبق تصویر بالا گزینه “Send” را انتخاب کنید تا به مرحله بعد بروید.

گام هشتم: تعداد بیت کوینی را که قصد ارسال دارید و آدرس کیف پول دریافت کننده را در کادرهای مربوطه وارد کرده و روی “Send” کلیک کنید.

گام نهم: توصیه می شود از کد QR برای جلوگیری از اشتباهاتی که هنگام درج آدرس به صورت دستی پیش می آید، استفاده کنید. برای این منظور، در صورت امکان، می توانید به شکل زیر عمل نمایید.

گام دهم: در گام هشتم می توانید کارمزد تراکنش های خود را تغییر دهید و اندازه مطلوب کارمزدی که می خواهید برای آن تراکنش خاص پرداخت کنید، انتخاب نمایید. زمان تکمیل شدن تراکنش و ارسال آن بستگی به نوع کارمزد انتخابی شما خواهد داشت.

گام یازدهم: یکی دیگر از راه های آسان برای کاهش هزینه های تراکنش، انتخاب گزینه “Custom Fees” به ترتیبی که در زیر نشان داده شده، است.

گام دوازدهم: در صورتی که فیلدها را به درستی پر کرده باشید، می توانید روی گزینه “send” کلیک کرده و تراکنش شما برای انتقال بیت کوین انجام خواهد شد.

برخی نکات مهم

پس از انجام تراکنش و انتقال بیت کوین می توانید تراکنش و تعداد کانفرم آن را در مرورگر بیت کوین بررسی کنید. همچنین توصیه می شود که از آدرس های سگویت استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.