در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

امکان بازیابی کیف پول شیب والت بدون نیاز به عبارت بازیابی

0 682

شیب والت (Shib Wallet) یک سیستم بازیابی و احراز هویت مبتنی بر ایمیل را معرفی می کند. این کیف پول مجهز به یک ویژگی منحصر به فرد است که به کاربر این امکان را می دهد تا آن را بازیابی کند، حتی اگر عبارت بازیابی آن را فراموش کرده باشد.
عبارت بازیابی چیست و چرا مهم است؟

معرفی کیف پول شیب والت

طبق اعلامیه 7 نوامبر، شیب والت قرار است با مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه، از جمله سیستم بازیابی ضد فراموشی و قابلیت ورود به سیستم مبتنی بر ایمیل، عرضه شود.

این سرویس کیف پول با هدف بر طرف کردن برخی از چالش های رایج مرتبط با مدیاریت دارایی های دیجیتال طراحی شده و در پی بهبود تجربه کاربر است.

طبق پست منتشر شده در پلتفرم ایکس در 3 جولای 2023، شرکت تولید کیف پول Tangem، شریک شیبا اینو، اولین محموله از کیف پول های سرد “Tangem X SHIB” را در این تاریخ  برای تحویل به مشتریان ارسال کرده است.
شیبا اینو چیست و چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟

مشتریانی که برای این کیف پول سخت افزاری سفارش داده اند، در تاریخ 24 جولای 2023 آن را دریافت کرده اند. Tangem یک شرکت تولید کیف پول سخت افزاری در کشور سوئیس است و شیبا اینو با آن همکاری کرد تا بتواند کیف پول های خود را با برند شیب (SHIB) بسازد. اولین محموله از کیف پول های شیب 5000 عدد بود که خیلی سریع پیش فروش شدند.
کیف پول سخت افزاری چیست؟

شیب والت به کاربران این امکان را می دهد تا بیش از 6000 ارز رمزنگاری را ذخیره، خرید و فروش کنند. این کیف پول همچنین NFT، دیفای و صرافی های غیرمتمرکز را در دسترس کاربران قرار می دهد.
دیفای چیست؟ اهداف، مزایا و موارد استفاده آن چه هستند؟

این کیف پول شبیه به کارت بانکی بوده و از جنس پلاستیک ساخته شده است. دو کارت بازیابی تضمین می کنند که کاربر می تواند ارز های رمزنگاری خود را ایمن نگه دارد. کلید خصوصی در تراشه کیف پول ذخیره می شود، بنابراین هرگز فاش نمی شود یا از آنجا خارج نمی شود.
کلید خصوصی(Private Key) چیست؟

شیب والت با ویژگی های متمایز

تیم شیب والت پیش از انتشار این کیف پول اعلام کرده بود که یک ویژگی بازیابی ارائه می دهد که اتکا به عبارت بازیابی را از بین می برد. کاربران می توانند کیف پول خود را با استفاده از احراز هویت چند عاملی بازیابی کنند؛ رویکردی که می تواند حاشیه امنیتی برای کاربرانی فراهم کند که ممکن است عبارت بازیابی خود را فراموش کنند. 

همچنین گفته می شود که شیب والت انجام تراکنش های بدون گس را تسهیل می کند. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا تراکنش های یک شبکه را بدون داشتن توکن بومی آن، انجام دهند. 

شیب والت قصد دارد وب 3.0 را به کیف پول خود اضافه کند که هدف آن ساده سازی فرایند ثبت نام و ورود کاربر به حساب است؛ اقدامی که می تواند کاربرانی را که جدید هستند یا از نظر فنی تمایل کم تری به ارزهای رمزنگاری دارند، جذب کند.

شیب والت با استفاده از ایمیل و رمز عبور به دنبال کاهش موانع مدیریت و نگهداری کلیدهای رمزنگاری و در عین حال حفظ چارچوب خودحضانتی است. این تضمین می کند که کاربران کنترل کامل کلیدهای خصوصی و دارایی های خود را در اختیار دارند.

طبق گزارش U.Today، تیم توسعه شیبا سرویس “نِیم شیب یا SNS” را راه اندازی کرده است. هدف این سرویس ساده سازی آدرس های بلاک چین با نام های دامنه کاربرپسند در شبکه لایه دو شیباریوم است.

منبع u.today u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.