در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارائه پیشنهاد سوزاندن 350 میلیون توکن ASTR توسط توسعه دهندگان آستار نتورک

0 416

توسعه دهندگان شبکه لایه دو آستار (Astar Network) برای بهبود توکنومیک آن پیشنهاد سوزاندن 350 میلیون توکن ASTR را مطرح کرده است. ارزش این مقدار توکن در زمان انتشار این مطلب، حدود 35 میلیون دلار بود.
تفاوت بلاک چین لایه یک و لایه دو چیست؟

مارتن هنسکنس (Maarten Henskens، رئیس بنیاد آستار، گفت:

در کوتاه مدت، سوزاندن بخش قابل توجهی از عرضه ASTR، نرخ تورم یا عرضه این توکن را کاهش و ارزش بازار آن را افزایش می دهد. این می تواند باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران و جذابیت بیشتر پاداش های استیکنگ شود. در بلند مدت، این اقدامات با اصلاح مسائل افزایش نرخ عرضه در مراحل اولیه و هماهنگ کردن کل عرضه با شرایط واقعی بازار، می توانند به اقتصاد پایدارتر توکن کمک کنند.

توکن ASTR

مرحله بعدی، شامل یک دوره بحث سه هفته ای است که طی آن اعضای جامعه آستار می توانند نظر خود را در مورد پیشنهاد بنیاد آستار اعلام کنند. پس از آن، جامعه یک هفته فرصت دارد تا به پیشنهاد سوزاندن 350 میلیون توکن ASTR (که 5 درصد از عرضه اولیه اختصاص یافته به بنیاد را تشکیل می دهد) رای دهد. در صورتی که این پیشنهاد تایید شود، این مقدار توکن سوزانده می شود و پاداش های استیکینگ دوباره تنظیم می شوند.
بررسی عرضه ارز رمزنگاری و سه مفهوم رایج آن در بازار

در واقع، این 350 میلیون توکن در زمان راه اندازی شبکه آستار بر روی شبکه های پاراچین پولکادات، برای بنیاد آستار کنار گذاشته شد. اما به روزرسانی پیش روی شبکه پولکادات که “Agile Coretime” نام دارد، سیستم پاراچین را از این شبکه حذف خواهد کرد.

یکی از کاربران گفت:

پیشنهاد خوبی است. توکن سوزی مکانیسمی برای کاهش نرخ عرضه یک توکن یا ارز رمزنگاری است. سوزاندن این مقدار توکن و خارج کردن آنها از چرخه گردش برای همیشه، به افزایش TVL و پاداش سهامداران کمک می کند.

کوین تلگراف در ماه مارس گزارش داد که آستار پلتفرم zkEVM (یا شبکه لایه دو دانش صفر) خود را راه اندازی کرده که تراکنش های بین شبکه ای میان بلاک چین های پالیگان و آستار را امکان‌پذیر می کند.

قیمت توکن ASTR پس از این خبر حدود 15 درصد افزایش یافت و از نزدیک سطح 0.085 دلار به بالای 0.1 دلار رسید. 

شبکه آستار
منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.