در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

خروج 25 میلیون ریپل از صرافی بایننس و قرار گرفتن در نواحی حمایتی

0 55

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان، شاهد خروج تعداد زیادی ریپل بوده است که مجموع 25.23 میلیون ریپل که حدود 13.16 میلیون دلار است از صرافی خارج شده است. به گزارش وال آلرت، این انتقال به یک آدرس نامعلوم انجام شده است.

از نظر تاریخی، خروج ارز از صرافی ها بعنوان یک علامت مثبت تلقی میشود. اغلب تصور می شود که سرمایه گذاران بزرگ دارایی های دیجیتال را در صرافی ها خریداری میکنند و سپس آنها را برای ذخیره سازی ایمن به کیف پول خود منتقل می کنند.

تحقیقات بیشتر در مورد جزئیات تراکنش نشان می دهد که آدرس “rDAE53” شروع به انتقال میلیون ها ریپل به کیف پول دیگری با ابتدای آدرس “rfQ9” کرده است. آدرس مقصد، که در حال حاضر دارای 4.167 میلیون ریپل است، در اوایل سال جاری نیز برداشتهایی از بایننس داشته است.

چشم انداز قیمت ریپل

نکته قابل توجه در برداشت این مقدار ارز، قیمت آن در لحظه برداشت است.

پس از کاهش قیمت در تاریخ 21 مه، به نظر می رسد قیمت ریپل درمحدوده 0.51 دلار تثبیت شده است، سطح حمایتی حیاتی که از لحاظ تاریخی با افزایش قیمت همراه است. حفظ این سطح قیمت در طول تاریخ منجر به رشد قیمت آن شده است و شکست آن نیز منجر به کاهش قابل توجه قیمت شده است.

برای سرمایه گذاری بر روی ریپل باید به دقت بررسی شود که آیا این برداشت نشانه انباشت و سرمایه گذاری بر روی آن است یا اینکه هنوز یک روند نزولی دیگر در راه است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.