در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کاربران سیف پل برای استفاده از سرویس های بایننس باید احراز هویت کنند

1 977

سیف پل اولین کیف پول ارز رمزنگاری غیرمتمرکز است که تجربه معامله در صرافی بایننس را در اپلیکیشن موبایل خود فراهم می کند. کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp) ترید بایننس در سیف پل به محصولات و سرویس های معاملاتی این صرافی بزرگ ارز رمزنگاری دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند.

اجباری شدن احراز هویت سطح متوسط

در اعلامیه صرافی سیف پل آمده:

صرافی بایننس محصولات و سرویس های خود را به صورت مستمر بررسی می کند تا تغییرات و بهبودها را طبق  استانداردهای جهانی اعمال کند. طبق جدیدترین شرایط استفاده از سرویس های بایننس، سیف‌پل در راستای افزایش حفاظت از کاربران و ارائه یک محیط رمزنگاری امن برای همه، تغییرات زیر را در اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس در اپلیکیشن سیف پل اعمال می کند:

  • از ساعت 00:00 روز 12 مه (ساعت 04:30 صبح 22 اردیبهشت)، همه کاربران جدید برای دسترسی به قسمت ترید بایننس در کیف پول سیف پل و استفاده از سرویس های مختلف مانند واریز، برداشت و معاملات ارزهای رمزنگاری، ملزم به تکمیل احراز هویت سطح متوسط  ( Intermediate Verification) هستند.
  • از ساعت 00:00 بامداد 12 مه (04:30 صبح 22 اردیبهشت)، دسترسی کاربران فعلی که هنوز احراز هویت سطح متوسط خود را تکمیل نکرده اند، به طور موقت به حالت “Withdraw Only (فقط برداشت)” تغییر خواهد کرد و این کاربران تنها مجاز به برداشت، لغو سفارش ها، بستن موقعیت ها و بازخرید توکن ها خواهند بود. دسترسی این کاربران پس از تکمیل احراز هویت سطح متوسط دوباره به حالت عادی باز خواهد گشت.
  • این تغییرات فقط برای DApp ترید بایننس در اپلیکیشن سیف پل اعمال می شوند. هیچ تغییری در سایر محصولات و سرویس های غیرمتمرکز این کیف پول، از جمله دریافت و ارسال ارز، سواپ، کسب درآمد، اپلیکیشن های غیرمتمرکز و غیره بوجود نخواهد آمد.

سیف پل به کاربران  اکیدا توصیه می کند به منظور جلوگیری از تاخیر در فرایند تایید هویت و محدودیت دسترسی، هر چه زودتر مراحل احراز هویت سطح متوسط خود را تکمیل کنند.

کیف پول سیف پل این تغییرات را در راستای کمک به بایننس در زمینه احراز هویت کاربر(KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) اعمال می کند. 

منبع safepal

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. رامین می گوید

    واییییییییییی چه دردسری 🤦‍♂️