در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

چگونه بدون هزینه، ارز رمزنگاری به دست آوریم و یک پرتفوی بسازیم؟

0 92

برای شروع سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری نیازی نیست که به حساب بانکی خود متصل شوید یا ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم را با ارزهای فیات خریداری کنید. یکی از روش های بدست آوردن ارز رمزنگاری و ایجاد یک پرتفوی، انجام کارهای مختلف در پلتفرم های وب 3.0 است.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

کاربران با استفاده از اپلیکیشن های غیرمتمرکز و پلتفرم های دیفای می توانند حتی بدون خرج کردن پول، ارز رمزنگاری را به دست آورند، سپس آن را مبادله کنند، بفروشند یا در کیف پول های متمرکز یا غیرمتمرکز نگهداری کنند. در این مطلب برخی از روش های ایجاد یک پرتفوی ارز رمزنگاری بدون نیاز به هزینه کردن را بررسی خواهیم کرد.
پرتفوی ارز رمزنگاری چیست؟ چگونه یک پرتفوی متعادل بسازیم؟

تعامل با مرورگرهای وب 3.0

فردی که اطلاعات و دانش کافی در مورد ارزهای رمزنگاری ندارد ممکن است از فرایند دانلود کیف پول و انجام تراکنش ها در شبکه های مختلف هراس داشته باشد. یک گزینه جایگزین برای آن تعامل با فناوری است و در حال حاضر، راه های متعددی برای امتحان کردن پلتفرم های مختلف ارز رمزنگاری وجود دارد. یکی از این راه ها جایگزینی فناوری وب 2.0 با مرورگر هم رده در وب 3.0 است.

گوگل بر فضای مرورگر و موتور جستجو تسلط دارد و با فروش داده ها به تبلیغ کنندگان، از کاربران سود می برد. مرورگر “Brave ” یک پلتفرم جایگزین است که در آن کاربران بیسیک اتنشن توکن (BAT) را دریافت می کنند و در حین جستجو مالکیت کامل داده های خود را در اختیار دارند. کاربران از فعالیت های خود در وب سایت های تبلیغ کنندگان درآمد کسب می کنند و مرورگر “Brave” از پست های موتور جستجو حمایت مالی نمی کند، که این تجربه جستجوی غیرمتمرکزتری را برای کاربران فراهم می کند.
بیسیک اتنشن توکن (BAT) چیست و چگونه کار می کند؟

در حال حاضر، مرورگر “Brave” نزدیک به 70 درصد از درآمد تبلیغاتی خود را بین کاربران تقسیم می کند و کاربران می توانند توکن های BAT دریافتی را در صرافی های متمرکز یا از طریق کیف پول های وب 3.0 مانند متامسک بفروشند.
نصب، راه‌اندازی و نحوه استفاده از کیف‌پول متامسک

ایجاد محتوا برای رسانه های اجتماعی و ضرب رایگان NFT

محبوبیت NFTها همچنان در حال افزایش است و سرمایه گذاران ارز رمزنگاری می توانند از انواع نرم افزارهای رایگان برای تجزیه و تحلیل آدرس های کیف پول سرمایه گذاران موفق در زمینه NFT (که NFTهای با ارزش بالا ایجاد کرده اند) استفاده کنند و همچنین سعی کنند فرصت های ضرب رایگان NFT ووایت لیست را پیدا کنند.
چگونه یک توکن NFT بسازیم؟

پرتفوی
بررسی توکن های ضرب شده ” AI Birds

کالین هلم (Colin Helm)، مدیر عامل پلتفرم بازی رایگان “Caesarverse”، به اهمیت NFTهای رایگان در این فضا اشاره کرد:

اگر کاربران رسانه های اجتماعی و کانال های اجتماعی را همیشه از نزدیک دنبال کنند، می توانند رویدادهای قرعه کشی زیادی را پیدا کنند، برخی از دارایی هایی را به دست آورند که تجربه محیط بازی آنها را بهبود می بخشند و پرتفوی ارز رمزنگاری خود را فقط از بازی هایی که ممکن است از آنها لذت ببرند، بسازند.

برخی از کاربرانی که با سیستم ضرب رایگان NFT کار کرده اند، NFTهایی را ایجاد کرده اند که قیمت آنها در نهایت به کف 10 اتریوم رسیده است.

همانطور که NFTها برای تبلیغات به پایگاه کاربر رسانه های اجتماعی نیاز دارند، بلاک چین ها و پروتکل های جدید نیز نیازمند تست های زیاد و پایگاه کاربر هستند تا از توسعه پایدار در زمان راه اندازی اطمینان حاصل کنند.

برخی از بلاک چین ها مانند آربیتروم (Arbitrum) توکن بومی خود را ندارند، اما اعلام یک ایردراپ کاربران را به سمت پروتکل های درون اکوسیستم آربیتروم جذب می کند. در 6 سپتامبر 2022، کاربران وان اینچ ((1inch) در آپتیمیزم (Optimism) به خاطر استفاده قبل از راه اندازی بلاک چین، 300000 توکن OP دریافت کردند.

برای کاربرانی که دانش فنی استفاده از بلاک چین های جدید را ندارند، ایردراپ های مبتنی بر فعالیت های اجتماعی می تواند راه آسان تری برای دریافت ارز رمزنگاری باشد. کاربران برای ایردراپ ها در شبکه های اجتماعی باید حساب های خاصی را دنبال کنند، لایک کنند و به اشتراک بگذارند. کاربران برای دریافت این ایردارپ ها نیاز به استفاده از کیف پول های غیرمتمرکز مانند متامسک دارند.

پاداش باگ یابی و تست های شبکه های بتا

بسیاری از پروژه های ارز رمزنگاری و دیفای بخشی از توکن های خود را برای بازاریابی، پیدا کردن باگ ها، تست شبکه بتا و تولید محتوا کنار می گذارند. بسیاری از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری با ممیزی، تست کردن، ایجاد طرح های برند، بازاریابی محصولات، موسیقی و سایر محتواها، توکن کسب می کنند.
دیفای چیست؟ اهداف، مزایا و موارد استفاده آن چه هستند؟

جنی “دیجن” شورش (Jenny “DJen” Schorsch) بنیانگذار GlamJam، تجربیات خود را در مورد این که چگونه یک برند تجاری را بدون هزینه های اولیه در ارز رمزنگاری شروع کرده، به اشتراک گذاشته است:

ابتدا با ایجاد ارزش برای جامعه به صورت رایگان شروع کنید. پس از آن که جامعه خود را به دست آورید، شروع به تولید سود و دارایی با آنها می کنید. من استفاده از NFTها را برای تیکتینگ آغاز کردم و به شرکت های وب 3.0 اجازه حمایت مالی از پروژه های مورد علاقه ام را دادم. قبل از این که بفهمم، مردم برای شرکت در رویدادها به من ارز رمزنگاری را پیشنهاد می کردند.

اکثر کاربران فکر می کنند که برای تعامل با بلاک چین و ارزهای رمزنگاری باید حساب متصل و ارز فیات داشته باشند، اما اینطور نیست. سرمایه گذاران مشتاق ارز رمزنگاری می توانند با کمی تلاش و بدون هیچ هزینه اولیه ای، ارز رمزنگاری و NFT کسب کنند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.