در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

خرید بیش از 60 هزار بیت کوین توسط گری اسکیل

0 1,087

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل بیش از 33 درصد از کل بیت کوین های استخراج شده طی سه ماه گذشته را خریداری کرده است و مدیریت سرمایه گذاری این شرکت همچنان به جمع آوری ارزهای رمزنگاری ادامه می دهد.

یکی از محققان در ردیت اعلام کرد صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل از 7 فوریه تا 17 مه، 60762 بیت کوین به صندوق بیت کوین خود(Bitcoin Trust Fund) اضافه کرده است. این معادل خرید 607 بیت کوین در هر روز طی یک دوره 100 روزه است. گری اسکیل بعد از ماه آوریل خریدهای سنگینی انجام داده است، زیرا سومین هاوینگ بیت کوین، قیمت این ارز را افزایش داد.

حدود 34 درصد از کل بیت کوین ها تنها در طی 17 روز خریداری شده اند. در تاریخ 17 مه صندوق گری اسکیل دارای 343954 بیت کوین بود که نشان دهنده 21 درصد افزایش نسبت به 100 روز قبل از آن است. از نظر ارزش این مقدار بر اساس قیمت فعلی بیت کوین در حدود 3.37 میلیارد دلار است. 

این محقق اظهار داشت:

برای سنجش بهتر این مقدار باید گفت، 60 هزار بیت کوین در 100 روز گذشته معادل 33 تا 34 درصد کل بیت کوین های جدیدی است که در طی این مدت استخراج شده است. گری اسکیل فقط یکی از بیشمار ETF است که افرادی که نمی خواهند درگیر کلید خصوصی و مسائل پیچیده شوند، به سراغ آنها می روند و می توانند برای کسب بیت کوین از این طریق اقدام کنند.

مدیریت دارایی های دیجیتال به نهادهای سرمایه گذاری این امکان را می دهد تا بتوانند سرمایه گذاری در دارایی هایی مثل بیت کوین و اتریوم را انجام دهند.

خریدهای سنگین و ناگهانی گری اسکیل اخیرا در مورد اتریوم نیز مورد توجه قرار گرفته است. در پایان ماه آوریل، این صندوق سرمایه گذاری 50 درصد از کل اتریوم های استخراج شده از ابتدای سال میلادی را خریداری کرده بود. این صندوق سرمایه گذاری در حال حاضر 1.1 درصد از کل اتریوم در گردش را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.