در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارزش ثروت ایلان ماسک معادل چند دوج کوین است؟

0 648

ثروت خالص ایلان ماسک، از ثروتمندترین افراد حال حاضر جهان، حدود 209 میلیارد دلار (به عبارتی معادل 861 میلیارد دوج‌کوین) است. در حالی که ایلان ماسک امیدوار است این ثروت برای ادامه زندگی در سیاره مریخ کافی باشد.

ارزش ثروت ایلان ماسک معادل 861 میلیارد دوج‌کوین

مت والاس، از پیشگامان تولید محتوا درباره دوج‌کوین در یوتیوب، تلاش کرده تا ثروت ایلان ماسک را بر حسب این ارز میم محاسبه کند. طبق توییت والاس، ایلان ماسک 209.4 میلیارد دلار دارایی خالص دارد که این مبلغ تقریبا معادل 861 میلیارد دوج‌کوین (با نرخ فعلی این ارز) است.

این یوتیوبر توییت کرد که این مبلغ بیش از دارایی خالص وارن بافت (101.6 میلیارد دلار) و بیل گیتس (132.4 میلیارد دلار) است.

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در پاسخ به والاس گفت که امیدوار است ثروت فعلی او برای سکونت دائمی در سیاره سرخ کافی باشد. بسیاری معتقدند که ماسک یکی از بزرگ‌ترین دارندگان دوج‌کوین در جهان است. وی اخیرا اعتراف کرده که مقداری از این ارز را در کیف‌پول خود دارد. البته، تعداد دوج‌کوین‌های او تا به حال فاش نشده است.

ایلان ماسک
توییت والاس و پاسخ ماسک

اخیرا ایلان ماسک یک ایموجی مدال نقره را به جف بزوس (بنیانگذار آمازون) ارسال کرد و روی آن یک عدد 2 بود که افزایش میزان ثروت خالص وی را (205.9 میلیارد دلار) در مقایسه با ثروت بزوس (192.2 میلیارد دلار) نشان می‌داد.

برخی از طرفداران دوج‌کوین درتوییتر به اظهارنظر پرداختند و گفتند که این ارز در آینده به ارز رایج مریخ تبدیل خواهد شد.

ماسک مشتاق پیشرفت دوج‌کوین است

طبق گزارش‌های منتشر شده قبلی، رئیس تسلا بر اهمیت کاهش کارمزد تراکنش‌های دوج‌کوین به منظور تبدیل شدن آن به یک ابزار پرداخت مناسب تاکید کرده و در حال همکاری با تیم توسعه این ارز در مورد حل این مسئله است.

ماسک در هفته گذشته از توییت بیلی مارکوس (بنیانگذار دوج کوین) حمایت کرد. مارکوس در این توییت از جامعه دوج‌کوین خواست تا نودهای آن را بر روی کامپیوترهای خود اجرا کنند.

ایلان ماسک بزرگ‌ترین حامی دوج‌کوین و یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌های فضای ارز رمزنگاری، همواره نقش مهمی در عملکرد قیمت ارزهای میم داشته است. توییت‌های او در ابتدای سال جاری میلادی و حمایت‌هایش از دوج‌کوین باعث شد تا این ارز رشد بسیار چشمگیری را تجربه کند و به اوج 0.73 دلار برسد. در زمان انتشار این مطلب، قیمت آن در حدود سطح 0.23 دلار در نوسان بود.

دوج کوین
نمودار روزانه قیمت دوج‌کوین

در ابتدای ماه اکتبر نیز ایلان ماسک عکسی از توله سگ خود به نام Floki  را توییت کرد که شبیه به شیبا اینو بود و برخی معتقدند که این توییت باعث افزایش قابل توجه قیمت این ارز شده است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.