در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش خروجی اتریوم از صرافی کوین بیس، احتمال ادامه روند صعودی آن

0 1,047

داده‌های روی زنجیره نشان می‌دهند که در روز جمعه 15 اکتبر، خروجی اتریوم از صرافی بزرگ کوین‌بیس 400000 بوده است. این فعالیت نهادهای سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهد و می‌تواند برای قیمت این ارز روند صعودی در پی داشته باشد.

خروج 400000 اتریوم از کوین‌بیس

طبق پست منتشر شده توسط شرکت کریپتوکوانت، حدود 400000 اتریوم ( به ارزش 1.5 میلیون دلار با نرخ فعلی) در روز گذشته از صرافی کوین‌بیس برداشت شد.

شاخص استفاده شده در اینجا “خروجی اتریوم” است که تعداد کل ارزهای خارج شده از کیف‌پول صرافی را نشان می‌دهد. وقتی که این معیار جهش بزرگی دارد، بدان معناست که مقدار زیادی اتریوم از صرافی خارج شده است. معمولا، سرمایه‌گذاران ارزهای زیادی را از صرافی خارج می‌کنند تا  آنها را در کیف‌پول‌های خود نگهداری کنند یا آنها را از طریق معاملات فرابورس به فروش برسانند.

بنابراین، خروجی‌های مداوم می‌تواند به این معنی باشد که فشار خرید در بازار وجود دارد و نظر سرمایه‌گذاران در مورد روند اتریوم صعودی است. نمودار زیر خروجی این ارز از صرافی کوین‌بیس را نشان می‌دهد.

خروجی اتریوم
خروجی اتریوم از کوین بیس

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده، صرافی کوین‌بیس در روز جمعه شاهد خروج 400000 اتریوم بود. خروجی‌های بزرگ از این دست می‌توانند نشانه فعالیت نهادهای سرمایه‌گذاری باشند، چون مطمئنا دارندگان عادی قادر به جابجایی این تعداد ارز نیستند.

صعودی بودن نظر نهادهای سرمایه‌گذاری در مورد اتریوم می‌تواند پیامدهای خوبی برای این ارز در پی داشته باشد. اگر اتریوم می‌خواهد روند صعودی بعدی خود را شروع کند، به سرمایه زیادی نیاز دارد که باید به بازار آن تزریق شود. این معمولا به این معنی است که نهنگ‌ها مانند نهادهای سرمایه‌گذاری باید وارد بازار شوند.

با توجه به این که خروجی‌ها در حال حاضر نشان می‌دهند که نهادهای سرمایه‌گذارای ارزهای خود را از صرافی خارج می‌کنند تا شاید آنها را هودل کنند، چشم‌انداز اتریوم صعودی به نظر می‌رسد.

قیمت اتریوم

در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم در بالای سطح 3900 دلار بود. قیمت این ارز در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد و در هفت گذشته 9 درصد افزایش داشته است. افزایش قیمت آن طی 30 روز گذشته 25 درصد بوده است. نمودار زیر روند حرکت قیمت این ارز را در 5 روز گذشته نشان می‌دهد.

قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

اتریوم در چند روز گذشته فشار رو به جلو داشته و در حال حاضر به سمت سطح 4000 دلار حرکت می‌کند تا آن را تست کند. مشخص نیست که آیا این ارز می‌تواند حرکت صعودی خود را ادامه دهد و به زودی به بالاترین سطح خود برسد یا این که دوباره روند آن متوقف خواهد شد.

اگر خروجی‌ها همچنان ادامه داشت باشند، احساسات عمومی صعودی خواهند بود و نهادهای سرمایه‌گذاری می‌توانند به اتریوم کمک کنند تا خط‌های مهم مقاومت را بشکند.

منبع news.bitcoin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.