در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

معرفی 8 آلت کوین برتر دارای پتانسیل رشد توسط یک تحلیلگر بازار

0 326

از آنجایی که بازار ارز رمزنگاری وارد مرحله ای می شود که می توان آن را بازار صعودی دیگری در نظر گرفت، یکی از تحلیلگران معروف به “MacnBTC” فهرستی از آلت کوین ها را معرفی کرده که احتمالا در آینده عملکرد خوبی خواهند دشت. این فهرست شامل آلت کوین هایی است که در حال حاضر صرافی بایننس از آنها پشتیبانی می کند و به همین دلیل دسترسی به آنها آسان تر است.
بازار صعودی (گاوی) و بازار نزولی (خرسی) چه هستند؟ چگونه می توان در این بازارها معامله کرد؟

8 آلت کوین برتر بازار که پتانسیل رشد دارند

1. تورچین (RUNE)

توکن RUNE از شبکه تورچین در صدر این فهرست قرار دارد. این پروتکل غیر متمرکز بین شبکه ای توجه زیادی را به خود جلب کرده و قیمت توکن آن در سال 2023 از سطح 0.789 دلار به بالای سطح 7 دلار رسیده است.

2. چین لینک (LINK)

توکن بعدی فهرست، LINK از شبکه چین لینک است. گفته می شود که چین لینک پیشتاز در توکن سازی دارایی های دنیای واقعی است و همین آن را در راس این بخش 30 تریلیون دلاری قرار می دهد.
چین لینک چیست وچگونه کار می کند؟

3. سینتتیکس (SNX)

پروتکل غیرمتمرکز سینتتیکس همچنان در دنیای مالی غیرمتمرکز (دیفای) به رشد و پیشرفت خود ادامه می دهد. این شبکه از شبکه های پیشرو مانند اتریوم و آپتیمیزم پیشی گرفته و توکن اصلی آن SNX است.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

4. توکن ORDI

توکن ORDI یکی از اولین مواردی است که با شیوه جدیدی در دنیای ارز رمزنگاری ایجاد شده است. معرفی پروتکل اوردینالز در شبکه بیت کوین امکان درج محتوا بر روی این بلاک چین بزرگ، ساخت توکن های NFT و ایجاد توکن های کاملا جدید با استفاده از استاندارد BRC-20 را فراهم کرد. توکن RDI به دنبال رونق این پروتکل شاهد موفقیت و پذیرش زیادی بوده است.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

5. پروتکل ونوس (XVS)

پروتکل ونوس یک سیستم بازار پول غیرمتمرکز با پشتوانه ارز پایدار مصنوعی بر روی شبکه BSC است که در آن کاربران می توانند بدون دخالت واسطه و شرکت های کنترل کننده متمرکز وام بگیرند و ارزهای رمزنگاری خود را به دیگران قرض بدهند. توکن XVS این پروتکل در حال تبدیل شدن به یکی از شناخته شده ترین نام ها در بخش بزرگ دیفای است.

6. سوشی سواپ (SUSHI)

سوشی سواپ یکی از صرافی های غیرمتمرکز پیشرو در بخش دیفای است که در ابتدا به عنوان یک فورک یونی سواپ راه اندازی شد. سوشی سواپ یک بازار ساز خودکار است که به کاربران اجازه می دهد از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازار برای توکن های خود استفاده کنند. در نتیجه، توکن SUSHI در چند سال اخیر توجهات را به خود جلب کرده است.
همه چیز درباره صرافی سوشی سواپ؛ نحوه استفاده از سوشی سواپ

7. سینگولاریتی‌نت (AGIX)

سینگولاریتی‌نت یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران این امکان را می دهد تا قابلیت های هوش مصصنوعی (AI) را ارتقا دهند. توکن این پلتفرم AGIX نام دارد. این توکن با پذیرش زیادی روبرو شده، چون کاربران برای خرید و تست طیف گسترده ای از خدمات هوش مصنوعی به آن نیاز دارند.

8. بالانسر (BAL)

بالانسر یک بازار ساز خودکار، صرافی غیرمتمرکز و استخر نقدینگی بر روی شبکه اتریوم است که می توان از آن برای مبادله توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 استفاده کرد. کاربران با استفاده از توکن BAL می توانند در استخرهای نقدینگی بالانسر شریک شوند و سود کسب کنند.
استاندارد ERC-20 چیست؟ توکن های ERC20 چگونه ایجاد می شوند؟

سلب مسئولیت

این مطلب نظرات نویسنده اصلی متن را منعکس کرده و به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری نیست. بازار ارز رمزنگاری نوسانات زیادی دارد و معامله گران و سرمایه گذاران باید احتیاط کنند. 

مثل همیشه، از سرمایه گذاران حوزه ارز رمزنگاری خواسته می شود که قبل از سرمایه گذاری، خودشان در مورد پروژه ها تحقیق کنند.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.