در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

فردا به روزرسانی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) در صرافی بایننس

0 557

صرافی بایننس در یک پست وبلاگ اعلام کرد که از به روزرسانی و هاردفورک شبکه بی ان بی اسمارت چین (BEP20) پشتیبانی خواهد کرد. 

این به روزرسانی به پاس خدمات ارزشمند لئونارد اویلر (Leonhard Euler) در حوزه ریاضیات و مکانیک، “اویلر” نامگذاری شده است. همه اعتبارسنج ها و اپراتورهای نود باید نسخه نرم افزار خود را تا 22 ژوئن به نسخه “1.1.11” ارتقا دهند. پس از انجام این به روزرسانی، این شبکه قادر به اجرای ویژگی های جدید و رفع باگ ها خواهد بود.

طبق این اعلامیه، به روزرسانی و هاردفورک این شبکه در  بلاک شماره 18,907,621 یا تقریبا در روز چهارشنبه 22 ژوئن ساعت 08:00 یو تی سی (چهارشنبه اول تیر 1401 ساعت 12:30 بعدازظهر به وقت تهران) انجام خواهد شد. واریز و برداشت در شبکه بی ان بی اسمارت چین (BEP20) تقریبا از ساعت 07:00 یو تی سی (11:30 صبح به وقت تهران) به حالت تعلیق در خواهد آمد.

در اعلامیه بایننس همچنین آمده:

  • معامله توکن های موجود در شبکه BEP20 در طول به روزرسانی و هاردفورک شبکه، طبق معمول انجام می شود و تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.
  • این به روزرسانی و هاردفورک در بلاک شماره 18,907,621 بی ان بی اسمارت چین انجام خواهد شد و زمان اعلام شده تخمینی است.
  • بایننس تمام الزامات فنی مربوط به همه کاربران را انجام خواهد داد.
  • به روزرسانی و هاردفورک شبکه بی ان بی اسمات چین منجر به ایجاد توکن های جدید نمی شود.
  • زمانی که تشخیص دهیم شبکه به روزرسانی شده پایدار است، واریز و برداشت را برای شبکه BEP20 از سر خواهیم گرفت و اطلاعیه ای در این مورد منتشر نخواهد شد.
منبع binance

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.