در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ادغام سه توکن AGIX، FET و OCEAN در یک توکن در صورت تایید جامعه

0 251

سه پروژه هوش مصنوعی سینگولاریتی‌نت، فچ ای‌آی و اوشن پروتکل قرار است طرح ادغام سه توکن AGIX، FET و OCEAN را از دوم آوریل برای تایید جامعه به رای بگذارند.

طبق اعلامیه منتشر شده در 27 مارس، هر پروتکل به صورت مجزا رای گیری خواهد کرد و پایان این فرایند برای 16 آوریل برنامه ریزی شده است. در صورتی که جامعه این سه پروژه به این طرح ادغام رای مثبت دهد، توکن های AGIX، FET و OCEAN با توکن جدید ASI (اتحاد ابَر هوش مصنوعی) جایگزین خواهند شد.

تا 26 مارس، ارزش بازار رقیق شده (حاصلضرب قیمت در حداکثر عرضه توکن) این سه توکن 7.6 میلیارد دلار و توکن های در گردش آنها  2.631 میلیارد بود. ارزش بازار تجمیعی این سه توکن نیز حدود 5.3 میلیارد دلار بود.
ارزش بازار (Market Cap) چیست و چه اهمیتی دارد؟

تیم های توسعه این سه پروژه نوشتند:

در صورت تایید جامعه، کاربران می توانند توکن FET را با نسبت 1 به 1 به توکن ASI تبدیل کنند. برای مثال، اگر کاربر 100 توکن FET داشته باشد، می تواند آن را با 100 توکن ASI مبادله کند. توکن FET ارز ذخیره توکن ASI خواهد بود، در حالی که کاربران می توانند توکن های OCEAN و AGIX را با نرخ ثابت جدیدی به ASI تبدیل کنند.

1.84میلیارد توکن ASI اضافی ایجاد خواهد شد که 867 میلیون آن به دارندگان توکن AGIX و 611 میلیون باقیمانده به دارندگان توکن OCEAN اختصاص خواهد یافت. بنابراین، دارندگان توکن AGIX به ازای هر توکن خود  0.433226 توکن ASI و دارندگان توکن OCEAN به ازای هر توکن خود 0.433350 توکن ASI دریافت خواهند کرد. طبق اعلامیه تیم فچ ای‌آی:

اگر کاربر توکن های AGIX و OCEAN در حساب صرافی داشته باشد، هیچ اقدامی لازم نیست. ما با صرافی های ارز رمزنگاری همکاری خواهیم کرد تا تبدیل بدون مشکل انجام شود و دارایی های کاربر به طور خودکار مستقیما توسط صرافی به توکن های ASI تبدیل شوند. پس از ادغام کاربر دیگر توکن های OCEAN و AGIX را در حساب صرافی خود نخواهد دید، اما جای نگرانی نیست، توکن های وی در صرافی هستند و فقط باید نماد ASI را جستجو کنند.

علاوه بر این، مکانیزم مبادله با مدت نامحدود برای کاربرانی که توکن های OCEAN و AGIX را در کیف پول های غیرمتمرکز نگهداری می کنند، در دسترس خواهد بود تا توکن های خود را به ASI تبدیل کنند. هدف اتحاد ابر هوش مصنوعی جدید همان هدف پروتکل های هوش مصنوعی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که نهادهای متمرکز یا سهامداران بزرگ نمی توانند آن را کنترل کنند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.