در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی بای‌بیت نات‌کوین را در پلتفرم معاملات پیش از عرضه خود فهرست کرد

0 430

صرافی بای‌بیت از ساعت 10 صبح روز دوشنبه به وقت یوتی‌سی (14:30 به وقت ایران) نات‌کوین با نماد NOT را در پلتفرم معاملات پیش از عرضه خود( Pre-Market Trading) فهرست کرد.

معاملات پیش از عرضه به پلتفرم معاملات خارج از بورس (OTC) اشاره دارد که برای معامله توکن های جدید قبل از فهرست شدن رسمی آنها طراحی شده است. این پلتفرم امکان قیمت گذاری را برای خریداران و فروشندگان فراهم می کند و تضمین می کند که معاملات با قیمت مورد نظر آنها انجام می شوند.

آغاز معاملات پیش از عرضه به کاربران بای‌بیت (که بیش از 26 میلیون نفر هستند) این فرصت را می دهد تا توکن های NOT را قبل از فهرست شدن در معاملات اسپات، خریداری کنند. این صرافی به شرکت کنندگان در این طرح توصیه کرد که در برنامه زمانی تحویل، خود را به روز نگه دارند و در مورد ریسک های بالقوه عدم پایبندی به جدول زمانی تعیین شده به آنها هشدار داد.

نات‌کوین به عنوان یک بازیگر برجسته در تلگرام ظاهر شده و از مدل “ضربه بزن و درآمد کسب کن” خود برای جذب پایگاه کاربران علاقه‌مند به پروتکل های وب 3.0 و گیم‌فای استفاده می کند. این پروژه بیش از 32 میلیون بازیکن و بالغ بر 5.4 میلیون کاربر روزانه را گزارش داده است. نات‌کوین همچنین تعامل قابل توجهی در پلتفرم های اجتماعی داشته و از زمان آغاز به کارش در دسامبر سال قبل تا کنون، 24 میلیون دنبال کننده در پلتفرم ایکس به دست آورده است.

نحوه دریافت نات‌کوین

این پروژه در مجموع 67.9 تریلیون توکن NOT را منتشر کرده که حدود 16 تریلیون آن به عنوان بخشی از تلاش هایش برای مدیریت عرضه، سوزانده شده و برای همیشه از چرخه عرضه خارج شده است. علاوه بر این، کاربران با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش خود برای کسب توکن، داشتن فرصت به دست آوردن توکن های بیشتر از طریق فعالیت های درون بازی، تکمیل وظایف و برنامه ارجاع، با بازی نات‌کوین درگیر می شوند. این بازی نه تنها مشارکت فعال را تشویق می کند، بلکه جامعه خود را از طریق ورود کاربران جدید از کانال ها و گروهای مختلف تلگرامی افزایش می دهد.

نات‌کوین در اوایل ماه مارس یک ویژگی را معرفی کرد که به کاربران خاص اجاز می دهد تا مقادیر قابل توجهی از ارز درون بازی را به کوپن های NFT تبدیل کنند که می توان آنها را قبل از انتشار رسمی توکن معامله کرد. این کاربران می توانند 10 میلیون یا 100 میلیون ارز درون بازی را به کوپن تبدیل کنند.

از این کوپن می توان برای مطالبه توکن های NOT پس از در دسترس قرار گرفتن در بلاک چین استفاده کرد. این استراتژی علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری را قادر می سازد تا قبل از رویداد تولید توکن مورد انتظار آن، در مورد ارزش آتی نات‌کوین گمانه زنی کنند. در حال حاضر، کوپن هایی که معادل 10 میلیون ارز درون بازی هستند، در پلتفرم GetGems به قیمت حدود 25 دلار فروخته می شوند. البته، خریداران باید این مبلغ را با توکن TON بپردازند.

منبع cryptopolitan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.