در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پنج توکن برتر بخش RWA که پتانسیل رشد دارند

0 541

بخش دارایی های دنیای واقعی (موسوم به RWA) دارایی های فیزیکی را به توکن های دیجیتال در پلتفرم های بلاک چین تبدیل می کند و این موجی از علاقه را در بازار ارزهای رمزنگاری برانگیخته است. در این مطلب، برخی از توکن های بخش RWA را بررسی خواهیم کرد که ممکن است در سال 2024 رشد قابل توجهی داشته باشند.

اوندو (ONDO)

اوندو یک پروتکل دیفای پیشگام است که از فناوری بلاک چین برای تبدیل دارایی های دنیای واقعی به توکن استفاده می کند. این پروتکل مانند پلی عمل می کند که گروه های مختلف را در بخش دیفای (مانند سازمان های غیرمتمرکز خودمختار و سرمایه گذاران) به یکدیگر متصل می کند.
دیفای چیست؟ اهداف، مزایا و موارد استفاده آن چه هستند؟

اوندو قصد دارد با استفاده از فناوری بلاک چین، دسترسی عموم را به محصولات و خدمات مالی در سطح نهادهای سرمایه گذاری امکان پذیر کند. این پروژه به دنبال بهبود زیرساخت ها و گسترش دامنه خدمات مالی است، در حالی که متعهد به اصول بخش مالی سنتی، مانند محافظت از سرمایه گذار، شفافیت و پایبندی به الزامات قانونی و نظارتی باقی می ماند.

بخش RWA

اخیرا، قیمت  توکن ONDO افزایش قابل توجهی یافته و به حدود سطح 1 دلار رسیده است. اگرچه این توکن اصلاح جزئی داشته، پتانسیل رشد بیشتر در سال 2024 را دارد. در زمان انتشار این مطلب، قیمت آن در حدود سطح 0.92 دلار نوسان می کرد.
اصلاح قیمت چیست و چه تفاوت هایی با بازار نزولی دارد

میکر (MKR)

میکر یک پروتکل وام دهی مبتنی بر اتریوم است که به کاربران در ازای دریافت وثیقه وام می دهد و نیاز به واسطه ها را از بین می برد. این پروتکل یکی از بزرگ ترین پروتکل ها در بخش دیفای بوده و به سطوح بالای فعالیت میکردائو در دنیای ارزهای رمزنگاری کمک می کند.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

توکن MKR شاهد رشد قابل توجهی بوده و در یک ماه گذشته بیش از 56 درصد و در یک هفته گذشته 11 درصد افزایش یافته است. این توکن در زمان انتشار این مطلب در حدود سطح 3350 دلار نوسان می کرد. همچنین، MKR با ارزش بازار حدود 3 میلیارد دلار در جایگاه چهل و چهارم جدول ارز رمزنگاری قرار داشت. این توکن بخش RWA نیز پتانسل رشد بیشتر را در سال 2024 دارد.

توکن‌فای (TOKEN)

هدف توکن‌فای ساده سازی فرایند توکن سازی دارایی های دنیای واقعی در بلاک چین است و می خواهد پلتفرم پیشرو در سطح جهان باشد. قیمت توکن TOKEN در یک هفته گذشته بیش از 254 درصد افزایش یافته و تا سطح 0.221 دلار رسیده است. در زمان نگارش این مطلب، قیمت TOKEN در حدود سطح 0.188 دلار نوسان می کرد و با ارزش بازار نزدیک به 187.8 میلیون دلار در جایگاه سیصد و سی و هشتم جدول قرار داشت.

گُلدفینچ (GFI)

گُلدفینچ یکی دیگر از پروتکل های وام دهی دیفای است که بازدهی از طریق ارز پایدار ارائه می کند و این بازدهی از فعالیت های اقتصادی در دنیای واقعی به دست می آید. بازده به صورت ارز پایدار به دلیل عدم تغییر در برابر نوسانات معمول بخش دیفای، این پروتکل را از سایر پروتکل های وام دهی متمایز می کند.

هدف پروتکل گلدفینچ دسترسی عموم به وام های دیفای است. این پلتفرم وام های پشتیبانی شده با دارایی های دیجیتال و فیزیکی را امکان پذیر می کند. توکن گلدفینچ GFI نام دارد که بر روی شبکه اتریوم ایجاده شده است.

توکن GFI در سال 2023 بیش از 451 درصد افزایش یافت. این توکن در یک ماه گذشته بیش از 190 درصد افزایش یافته و در زمان انتشار این مطلب در بالای سطح 4 دلار نوسان می کرد و ارزش بازار آن نیز حدود 122 میلیون دلار بود. 

پراپی (PRO)

پراپی در حال متحول کردن بخش املاک و مستغلات است. این پروتکل فرایند خرید و فروش املاک را ساده تر می کند و با استفاده از فناوری های وب 3.0 آن را سریع تر، راحت تر و ایمن تر می کند. یکی از نوآوری های آن انجام تراکنش ها از طریق NFTها یا پذیرش ارزهای رمزنگاری به عنوان پرداخت است.

توکن PRO در زمان انتشار این مطلب در حدود سطح 2.1 دلار نوسان می کرد. این توکن در هفته گذشته 70 درصد و در یک ماه گذشته بیش از 300 درصد افزایش یافته است. این توکن متمرکز بر املاک و مستغلات با ارزش بازار 222 میلیون دلاری در رتبه سیصد و شانزدهم جدول ارز رمزنگاری قرار دارد.

سلب مسئولیت

این مطلب نظرات نویسنده اصلی متن را منعکس کرده و به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری نیست. بازار ارز رمزنگاری نوسانات زیادی دارد و معامله گران و سرمایه گذاران باید احتیاط کنند. 

مثل همیشه، از سرمایه گذاران حوزه ارز رمزنگاری خواسته می شود که قبل از سرمایه گذاری، خودشان در مورد پروژه ها تحقیق کنند.

منبع cryptopolitan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.