در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

FREE Coin یا فری کوین چیست؟

0 728

FREE Coin در واقع یک پروژه اجتماعی است که تلاش می کند استفاده از ارزهای رمزنگاری را در سراسر جهان گسترش دهد. تیمی که عمدتا متشکل از افراد داوطلب است، تلاش می کند تا از طریق پذیرش ارزهای رمزنگاری ثروت جهانی را افزایش دهد.

انتخاب نام فری کوین نشان دهنده این واقعیت است که این ارز تحت کنترل هیچ یک از بانک ها، دولت ها یا شرکت هایی که به فکر منافع و سود خود هستند تا رفاه مردم، نیست.

FREE coins خود را به عنوان اولین ارز رمزنگاری با سطح عرضه مناسب، برای گسترش پذیرش و استفاده از ارزهای رمزنگاری معرفی می کند.

این ارز در آوریل سال 2018 توسط گروه کوچکی از توسعه دهندگان اروپایی و آسیایی راه اندازی شد. توسعه تکنیکال FREE coin توسط FREE Crypto Ltd پشتیبانی می شود که در جزیره ماهه در سیشل مستقر است. پلتفرم تکنیکال این ارز بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم است.

اما در حال حاضر تراکنش های این ارز روی شبکه های TRC10 و BEP20 نیز انجام می شود.

FREE coin هیچ تیم مدیریت مرکزی رسمی ندارد. تصمیمات توسط مدیران گروه های مختلف تلگرامی FREE coin گرفته می شود. در واقع فری کوین دارای گروه های جهانی، منطقه ای و ملی تلگرامی است.

تمام افرادی که روی FREE coin کار می کنند به صورت رایگان و داوطلبانه این کار را انجام می دهند. این تیم، پروژه را بدون سرمایه گذاری خارجی انجام داد تا بتواند حداکثر توکن را بین افراد توزیع کند و از شکل گیری نهنگ های رمزنگاری که می توانند پروژه را کنترل کنند، جلوگیری کند.

تعداد و ترکیب تیم اصلی بر اساس عملکرد پروژه، مهارت های مورد نیاز و حجم کار تکامل پیدا می کند. 

پروژه FREE coin بر 3 هدف اصلی تمرکز دارد

در حال حاضر بدون شک هر روز افراد بیشتری به ارزهای رمزنگاری علاقمند می شوند. مطمئنا تمام کسانی که در مورد ارزهای رمزنگاری شنیده اند هنوز در این صنعت سرمایه گذاری نکرده اند، اما تعداد این افراد در بین نسل های قدیمی و مسن بیشتر است.

گفته می شود ارزهای رمزنگاری که در حال حاضر عرضه شده اند به راحتی قادر نیستند، در صورت افزایش تقاضا، آن را پوشش دهند. حتی اگر میزان عرضه کافی باشد، تصور کنید که اگر یک میلیارد نفر تنها روی یک ارز سرمایه گذاری کنند چه اتفاقی می افتد؟ قیمت آن ارز سر به فلک می گذارد و بنابراین مفهوم مبادله ارزش از بین می رود. صاحبان آن ارز خاص توانایی انجام هر کاری را به راحتی خواهند داشت.

از سوی دیگر FREE Coin سعی کرده که هم از نظر زیرساخت و هم از نظر حجم عرضه بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. این ارز می تواند میلیاردها توکن را با قیمت پایین عرضه کند و به این ترتیب افزایش سرمایه به اقتصاد ضربه نخواهد زد.

پشتیبان FREE Coin چیست؟

چه چیزی ارزش این توکن را تضمین می کند؟ خوب در حال حاضر چیز خاصی وجود ندارد، اما همین پاسخ را می توان در مورد یورو و دلار هم عنوان کرد. این ارزها کاملا وابسته به اعتماد و صداقت هستند.

بیت کوین نیز یک نمونه دیگر از ارزهای مبتنی بر اعتماد است که قیمت آن افزایش یافت، زیرا توسط کسانی که به ارزش بیت کوین اعتقاد داشتند مورد استفاده قرار گرفت. FREE Coin نیز متکی به همین مدل است. تیم توسعه دهنده این ارز مطمئن هستند به دلیل گسترش آن به مرور زمان ارزش بیشتری پیدا می کند.

مقدار عرضه FREE coin طبق اعلام وایت پیپر آن برابر 10 میلیارد توکن، یعنی 1400 توکن به ازای هر فرد زنده در روی کره زمین است. تیم FREE coin در پاسخ به این ابهام که آیا این مقدار عرضه زیاد نیست، عنوان می کند که در حال حاضر معادل 80.9 میلیارد دلار پول در بانک ها نگهداری می شود.

طبق آنچه در وایت پیپر FREE Coin اعلام شده این پروژه 3 هدف اصلی دارد:

  1. پذیرش گسترده ارز رمزنگاری.
  2. تمام افراد بتوانند از ارزهای رمزنگاری استفاده کنند. همچنین امکان استفاده از سود ارزهای رمزنگاری برای افرادی که کمترین امکانات مالی را دارند فراهم شود.
  3. ایجاد ثروت جهانی با توزیع ارز رمزنگاری که ارزش آن می تواند به سرعت افزایش یابد.

FREE coin چه موارد استفاده ای دارد؟

FREE coin می تواند ارز ایده آلی برای افراد مبتدی باشد که قصد یادگیری استفاده از ارزهای رمزنگاری را دارند. این ارز دارای جامعه بزرگ و دوستانه  است که در زمینه ارزهای رمزنگاری از مبتدیان پشتیبانی می کند.

FREE coin در بسیاری از صرافی های رمزنگاری پشتیبانی و معامله می شود. در حال حاضر این ارز در صرافی هایی مثل CoinTiger، Gate.io، HitBTC و Bitcoin.com پشتیبانی می شود. این ارز در کیف پول های متعددی از جمله تراست ولت، کوینومی، لجر و مای اتر ولت نیز پشتیبانی می شود.

فری کوین

طبق آنچه در وایت پیپر FREE coin آمده، درآمد حاصل از فروش اولیه این توکن برای لیست شدن FREE coin در صرافی ها، انجام ایردراپ و توزیع این توکن هزینه شده است.

FREE coin با پشتیبانی شرکای خارجی سعی دارد موارد استفاده از این ارز را  در دنیای واقعی توسعه دهد تا به این ترتیب ثابت کند که می توان از ارزهای رمزنگاری برای انجام معاملات معمولی روزمره استفاده کرد.

 FREE coin با رابط کاربری TATUM/IFinancial Blockchain برای بانک ها  ادغام شده که طبق گزارشات بیش از 25 بانک  برای ارائه خدمات ارزهای رمزنگاری به مشتریان خود از آن استفاده می کنند.

راه اندازی FREE coin بدون اجرا ICO یا IEO انجام شد. در 3 ماه اول پروژه اعلام شد که این ارز از طریق صرافی های کوچک و با قیمت 0.000000006 دلار عرضه شده است. در حال حاضر و در زمان انتشار این مطلب قیمت فری کوین برابر 0.00000179 دلار است.

نتیجه گیری

FREE Coin یک پروژه بسیار جذاب است و به گفته بسیاری آنقدر جالب است که کار کند.  این توکن بر اساس ایده های خوبی شکل گرفته. پشتوانه این ارز ایده های آن است. آیا این توکن در دنیای رمزنگاری و سرمایه گذاری این صنعت موفق خواهد بود؟ فقط زمان مشخص می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.