در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

محبوبیت دوج کوین و اتریوم در بین سرمایه گذاران و نهنگ های بزرگ

0 931

براساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط وب سایت”WhaleStats” که فعالیت سرمایه گذاران بزرگ در بایننس اسمارت چین (BSC) را رصد می کند، یک نهنگ BNB مقداری زیادی دوج کوین خریداری کرده است.

این نهنگ که “اسکارلت ویچ” نام دارد، این تراکنش را در ساعات ابتدایی روز جمعه 10 ژوئن انجام داد. طبق داده های منتشر شده، اسکارلت ویچ 400 میلیون دوج کوین را به قیمت 31.66 میلیون دلار خرید و 0.11 دلار کارمزد برای آن پرداخت کرد. 

اسکارلت ویچ هفتاد و چهارمین نهنگ بزرگ در بایننس اسمارت چین است. این نهنگ همچنین 200 میلیون توکن پالیگان، 10 میلیون آوالانچ، 18 میلیارد وینک، 2.8 میلیارد ترون و چند توکن دیگر را خریداری کرد. با این حال، با بررسی آدرس این نهنگ می توان فهمید که وی بیشتر روی دوج کوین سرمایه گذاری می کند. دوج کوین 28.82 درصد از دارایی های این نهنگ را تشکیل می دهد. البته، بخش زیادی از پرتفوی اسکارلت ویچ به  توکن BTCB اختصاص دارد.

طبق داده های WhaleStats، دوج کوین دوباره به جمع 10 توکن برتر خریداری شده توسط 1000 نهنگ بزرگ BSC برگشته است. این اتفاق پس از خرید 40 میلیون توکن آن توسط اسکارلت ویچ رخ داد. در حال حاضر، 100 کیف بزرگ BNB دارای مقدار زیادی دوج کوین به ارزش 47,666,195 دلار هستند. IntoTheBlock نیز از افزایش 14 درصدی تراکنش های بزرگ دوج کوین در روز پنجشنبه تا صبح جمعه خبر داد.

محبوبیت دوج کوین در بین سرمایه گذاران

با وجود این که معامله گران کوچک ترجیح می دهند ارزهای پایدار را نگهداری کنند و آنها را نمی فروشند، نهنگ های ارز رمزنگاری از قیمت های پایین در بازار استفاده می کنند تا ارزهای مختلف را خریداری کرده و به پرتفوی خود اضافه کنند.

علیرغم کاهش 89.3 درصدی قیمت دوج کوین از اوج سال گذشته خود، نهنگ های بزرگ ارز رمزنگاری به طور مداوم از این میم کوین حمایت  کرده اند. قیمت این ارز در زمان انتشار این مطلب در حدود 0.076 دلار بود.

نهنگ های غیرصرافی بیشترین اتریوم را دارند

براساس گزارش شرکت سانتیمنت (Santiment)، با وجود رکود در بازار ارز رمزنگاری، نظر سرمایه گذاران همچنان نسبت به اتریوم صعودی است.

داده های این شرکت نشان می دهند  که 10 نهنگ بزرگ غیرصرافی دارای حجم زیادی اتریوم در پرتفوی خود هستند و آنها اکنون 3.4 برابر بیشتر از صرافی ها اتریوم دارند. البته، قیمت این ارز در روزهای گذشته روند نزولی داشت و در زمان انتشار این مطلب در حدود سطح 1672 دلار بود.

سانتیمنت همچنین ادعا می کند که سرمایه گذاران بزرگ در حال خرید و انباشت چین لینک (LINK) هستند. طبق داده های این شرکت، نهنگ ها از ماه گذشته که قیمت این ارز به زیر 6 دلار رسیده، مشغول خرید آن بوده اند.

کاهش قیمت در بازار ارزهای رمزنگاری

پس از این که نرخ تورم ایالات متحده آمریکا به بالاترین سطح خود از سال 1981 رسید، ارزهای رمزنگاری در 10 ژوئن سقوط کردند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط وزارت کار آمریکا، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه گذشته 8.6 درصد افزایش یافت که فراتر از انتظار تحلیلگران بود. به نظر می رسد که فدرال رزرو آمریکا تحت فشار زیادی قرار دارد و برای کنترل نرخ تورم مجبور به افزایش نرخ بهره است. 

از طرفی، روند نزولی شاخص دلار (DXY) معکوس شده و اکنون در حال افزایش به سطوح بالاتر است. در زمان انتشار این مطلب، شاخص DXY در حدود سطح 103.9 بود که در حال نزدیک شدن به اوج خود در 105 است. همه این عوامل تاثیر منفی بر بازار ارز رمزنگاری خواهند گذاشت و باعث سقوط بیشتر این بازار خواهند شد.

منبع cryptopolitan u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.