در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ترامپ قول داد در صورت انتخاب مجدد، ایالات متحده را به یک نیروگاه استخراج بیت کوین تبدیل کند

0 83

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، توجه خود را به ماینرهای بیت‌کوین معطوف کرده است.

ترامپ در پست 12 ژوئن در Truth Social، حمایت خود را از استخراج بیت کوین ابراز کرد و پتانسیل آن برای تقویت سلطه انرژی را برجسته کرد.

رشد قابل توجه توکن های مرتبط با دونالد ترامپ

او متعهد شد که از این فناوری ها حمایت کند، به خصوص اگر دوباره به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شود. او نوشت:

استخراج بیت کوین ممکن است آخرین خط دفاعی ما در برابر CBDC باشد.

و گفت: نفرت بایدن از بیت کوین تنها به چین، روسیه و چپ رادیکال کمونیست کمک می کند. ما می خواهیم تمام بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده ساخته شود!!! این به ما کمک می کند تا بر انرژی غالب باشیم!!!

این بیانیه به دنبال جلسه اخیر در 11 ژوئن با چندین ماینر برجسته بیت کوین ایالات متحده، از جمله نمایندگان CleanSpark، Riot Platforms و Marathon Digital است. متیو شولتز، رئیس اجرایی CleanSpark، ادعا کرد که ترامپ درک درستی از این بخش دارد. وی گفته است:

رئیس جمهور ترامپ از حق شما برای داشتن بیت کوین، استخراج بیت کوین، تراکنش با بیت کوین، و برای بسیاری از ما، برای کار در صنعت بیت کوین محافظت خواهد کرد.

دیوید بیلی، مدیر عامل مجله بیت کوین، یکی دیگر از شرکت کنندگان، این جلسه را به عنوان “لحظه ای تاریخی در سفر ما به سمت هایپر بیت کوینیزاسیون” توصیف کرد. او اضافه کرد:

«رئیس‌جمهور سابق و بعدی ایالات‌متحده حشرات آمریکا را جمع کرد و متعهد شد که از آرمان ما در دی سی و صحنه جهانی دفاع کند. بیت کوین در ایالات متحده رشد خواهد کرد.»

این پیشرفت‌ها در شرایطی اتفاق می‌افتند که استخراج‌کنندگان رمزارز با نظارت بیشتر بر اثرات زیست‌محیطی و فشار بر شبکه‌های برق محلی مواجه هستند.

در اوایل سال، مقامات ایالات متحده تلاش کردند تا داده هایی را در مورد میزان مصرف انرژی استخراج کنندگان کریپتو جمع آوری کنند اما با مخالفت شدید سهامداران در این بخش مواجه شدند. حمایت ترامپ از این بخش، پتانسیل تاثیرگذاری بر ادراکات سیاسی در مورد نحوه عملکرد آن را دارد.

در همین حال، به نظر می‌رسد که حمایت رئیس‌جمهور سابق از ارزهای رمزنگاری‌شده شانس انتخابات او را افزایش می‌دهد. در Polymarket، یک پلت فرم پیش‌بینی مبتنی بر ارزهای دیجیتال، احتمال پیروزی ترامپ 56 درصد است، در حالی که شانس جو بایدن به 35 درصد کاهش یافته است.

منبع cryptoslate

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.