در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش بیش از 200 درصدی تزوس در سال جاری

0 596

بیت کوین در سال جاری تاکنون تقریبا از تمام رقبای خود پیشی گرفته است. شاخص تسلط بازار بیت کوین که معیاری برای مقایسه ارزش بیت کوین با سایر بازار رمزنگاری است، برای اولین بار از اوایل سال 2017 به بالاتر از 70 درصد رسیده است.

بیت کوین از آغاز سال، بیش از 200 درصد افزایش داشته، اما تنها ارزی نبوده که سودهای خوبی را در سال جاری بدست آورده است.

تزوس نیز که حالا در رتبه شانزدهم لیست ارزهای رمزنگاری قرار دارد، بیش از 200 درصد از ژانویه امسال افزایش داشته و ارزش بازار آن نزدیک به 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

صعود اخیر تزوس در این هفته، منجر به افزایش بیش از 15 درصد دیگر به قیمت آن شد. این افزایش تا حدی به دلیل پشتیبانی اِتورو، کارگزاری بیت کوین و ارز رمزنگاری مستقر در انگلستان، از آن بود. پشتیبانی اِتورو از تزوس پس از اضافه شدن این توکن به پلتفرم کوین بیس، بزرگترین صرافی بیت کوین و ارز رمزنگاری آمریکا، در هفته گذشته روی داد.

یونی آشیا، موسس و مدیر اجرایی اتورو گفت:

همانطور که میبینیم نهادهای مالی، بیشتر وارد دنیای رمزنگاری می شوند. مهم این است که سرمایه گذاران عادی بتوانند از این گونه پیشرفت های فناوری بهره مند شوند. به همین دلیل مشتاقیم تا ارزهایی مانند تزوس را به اتورو اضافه کنیم.

آخرین تحولات مثبت تزوس شامل پیروزی‌های بسیار در قراردادهای هوشمند و بلاک چین متمرکز شده بر توکن امنیتی آن است که به دنبال عرضه اولیه (ICO) موفق، اما سخت آن در سال 2017 بوده.

متی گرین اسپن، تحلیلگر ارشد اتورو پس از افزودن تزوس به این پلتفرم در یادداشتی به مشتریان نوشت، “به نظر می‌رسد تزوس یک بلاک چین واقعا جالب است.”

عرضه اولیه تزوس رکورد جمع آوری 232 میلیون دلار را بدست آورد، اگر چه موانعی بر سر راه آن وجود داشت.

تزوس در اواخر سال 2017 تا مرز فروپاشی پیش رفت که به دلیل دعوای دو بنیانگذار جوان آن، آرتر و  کاتلین بریتمن با یوهان گورز، رئیس بنیاد سوئیس بود که طبق خبرگزاری رویترز در آن زمان، آنها به اجرای عرضه اولیه کمک کرده و شبکه کامپیوتری آن را توسعه دادند.

در ماه ژوئن، بانک سرمایه گذاری برزیلی BTG Pactual اعلام کرد، در نظر دارد ارائه توکن های امنیتی خود را بر روی بلاک چین تزوس انجام دهد. این در حالی بود که پلتفرم سرمایه گذاری دالما کاپیتال همچنین در نظر داشت با استفاده از تزوس انواع مختلفی از دارایی ها را از املاک و مستغلات گرفته تا باشگاه های ورزشی را توکنیزه کند.

زاخاری سفاراتی، مدیر اجرایی دالما کاپیتال گفت، “ما تزوس را به عنوان یک پروتکل مهم برای بازار توکن های امنیتی در حال رشد می بینیم و مشتاقانه خواهان تامین و حفظ جریان معاملات آینده بلاک چین تزوس هستیم.”

تیم دراپر، سرمایه گذار بیت کوین و ارز رمزنگاری نیز در مورد تزوس صحبت هایی کرد و تحولات اخیر آن را مهیج خوانده و گفت:

ما به پروژه تزوس ایمان داریم و کاربرد های قدرتمندی را برای توکن های امنیتی مشاهده می کنیم.

منبع Forbes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.