در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پشتیبانی صرافی کوین بیس از تزوس

0 524

صرافی بزرگ رمزنگاری کوین بیس در حال اضافه کردن ارز رمزنگاری تزوس(XTZ) به پلتفرم مبادلاتی حرفه ای خود یعنی کوین بیس پرو است. طبق اعلام رسمی این شرکت، انتقالات ورودی تزوس در تاریخ 5 آگوست باز خواهد شد.

مانند روند گذشته، این شرکت مبادلات تزوس را در چهار مرحله انجام می دهد: 1) انتقال تنها، 2) فقط ارسال، 3) مبادلات محدود، 4) مبادلات کامل. علاوه بر این، صرافی مراحل ورود را در توییتر ثبت می کند. مبادلات این ارز در تمام مناطق به جز ایالت نیویورک پشتیبانی می شود.

کوین بیس همچنین یادآور می شود که تزوس در وبسایت اصلی این صرافی، Coinbase.com، یا اپلیکیشن تلفن همراه آن در دسترس نیست.

پلتفرم تزوس

تزوس علاوه بر ارز رمزنگاری XTZ، دارای پلتفرمی رمزنگاری است که از قراردادهای هوشمند و اثبات سهام استفاده می کند.

بانک بزرگ سرمایه گذاری آمریکای لاتین، BTG Pactual، اعلام کرد که قصد دارد توکن امنیتی خود را بر روی بلاک چین تزوس و پلتفرم قرارداد هوشمند آن انتقال هد. Dalma Capital، که با BTG Pactual همکاری دارد، نیز برنامه ای برای استفاده از تزوس جهت توکنی کردن انواع دارایی های خود دارد.

تزوس اخیرا مدیر اجرایی سابق PwC را به عنوان مدیر امور مالی خود به خدمت گرفته است. رئیس بنیاد تزوس، رایان جسفر، اظهار داشت:

از آنجا که این بنیاد به تهیه منابع برای توسعه اکوسیستم تزوس ادامه می دهد، عملکرد رئیس امور مالی می‌تواند منجر به موفقیت ما شود. تجربه رومن، او را به یک متخصص مالی و عملیاتی ایده آل برای تیم ما تبدیل می کند. او از قبل با فرصت ها و چالش های پروژه های بلاک چین آشنا بوده و درک عمیقی از بنیاد تزوس دارد.

قیمت ارز تزوس از زمان اعلام خبر مربوط به لیست شدن در صرافی کوین بیس، بیش از 27 درصد رشد کرده و در حال حاضر با قیمت 1.29 دلار مبادله می شود.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.