در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

راه اندازی سریع ترین صرافی رمزنگاری توسط کیف پول بلاک چین

0 2,896

ارائه دهنده بزرگ کیف پول و داده های رمزنگاری Blockchain.com، صرافی رمزنگاری خود را راه اندازی کرد تا به رقابت با صرافی های بزرگی مانند بایننس بپردازد.

مدیران سابق گوگل و گلدمن ساکس سازندگان صرافی PIT

با توجه به گزارش CNBC در 30 جولای، این صرافی تازه تاسیس رمزنگاری که PIT نام دارد، توسط مدیران سابق بورس اوراق بهادار نیویورک، تی.دی. اَمری تِرید، گوگل و گلدمن ساکس راه اندازی شده است.

صرافی PIT در 200 کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و در ابتدا از 26 جفت مبادلاتی پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از این صرافی، مشتریان قادر خواهند بود حساب بانکی خود را با یک حساب در  Blockchain.com مرتبط ساخته و ارزهای رمزنگاری را با سه ارز اصلی فیات شامل دلار (USD)، یورو (EUR) و استرلینگ انگلیس (GBP) تجارت کنند.

سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است

پیتر اسمیت، مدیر عامل Blockchain.com می گوید، PIT قادر به انجام سفارشات در میکروثانیه است که به آن توانایی رقابت با صرافی های بزرگ رمزنگاری جهان مانند بایننس و کوین بیس را می دهد. اسمیت شرح داد، مِرکِری، موتور منطبق صرافی، می تواند سفارشات خرید و فروش را در 40 الی 50 میکروثانیه پردازش کند.

نیکول شرود، رئیس بازرگانی محصولات در Blockchain.com اشاره کرد که سرعت عملیاتی PIT، مهم ترین ویژگی پلتفرم برای موفقیت آن خواهد بود. او بیان کرد در بازار های نوسانی، سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرود، رئیس سابق تیم بازرگانی محصولات در تی.دی. اَمری تِرید بیان کرد، هنوز مردم بسیاری هستند که حتی اولین تراکنش بیت کوین خود را انجام نداده اند. او گفت:

من برای ارائه یک پلتفرم که سرمایه گذاران خرد با استفاده از آن نتوانند وصول و پرداخت مبادلات را با سرعت بسیار بالا انجام دهند، احساس خوبی ندارم.

علاوه بر این، شرود استدلال کرد این صرافی، لایه ای جدید از نقدینگی را فعال خواهد نمود که در صرافی های رقیب مشاهده نمی شود.

Blockchain.com که سابقا به عنوان Blockchain.info شناخته می شد، در سال 2011 ابتدا به عنوان جستجوگر بلاک و یک منبع اطلاعاتی برای تراکنش های بیت کوین، تاسیس شد. تاکنون، این شرکت یکی از موفق ترین کیف پول های رمزنگاری با بیش از 40 میلیون ثبت نام بوده است. این شرکت در مجموع 70 میلیون دلار را از سرمایه گذارانی مانند ریچموند برانسون یک میلیاردر بریتانیایی، بازوی سرمایه گذاری ریسک پذیر GV و لیک استار، پشتیبان اولیه اسپاتیفای، دریافت کرده است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.