در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مژدگانی 25 بیت کوینی بایننس برای ارائه اطلاعاتی در مورد باجگیر

0 1,052

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری جهان از نظر حجم مبادلات، برای هر کس بتواند اطلاعاتی را جهت شناسایی فردی که تهدید به انتشار اطلاعات کاربران این صرافی کرده است، ارائه دهد یک پاداش 25 بیت کوینی در نظر گرفته.

این شرکت در بیانیه ای گفت:

در این اخاذی خواسته شده تا در ازای 10 هزار عکس که ظاهرا برای تایید اعتبار حساب استفاده شده، 300 بیت کوین پرداخت شود.

بایننس خاطر نشان کرد که آنها هنوز در حال بررسی این مورد هستند که آیا اطلاعات شخصی کاربران و تصاویر مربوط به تایید هویت آنها مربوط به اطلاعات به سرقت رفته در فوریه 2018 است یا خیر.

صرافی های بین المللی ارزهای رمزنگاری مانند بایننس که در آسیا آغاز به کار کردند، در بین سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری محبوبیت زیادی پیدا کردند، زیرا تصور می‌شد که این صرافی ها سخت گیری کمتری نسبت به صرافی های کشورهایی مثل آمریکا و ژاپن دارند. بایننس می‌گوید که برای تایید هویت ها(KYC) با شرکت ثالثی قرارداد داشته تا حجم بالای درخواست ها را انجام دهد.

چه قانونی و چه غیرقانونی، پتانسیل نشت اطلاعات می تواند برخی کاربران، که قبلا به دلیل نقض حریم خصوصی و اطلاعات در شرکت هایی مثل فیس بوک، کپیتال وان و یاهو، اطلاعاتشان به سرقت رفته، را به سمت استفاده از سایت هایی که به آنها اجازه می دهد بدون ارائه هرگونه اطلاعات یا ارائه حداقلی اطلاعات شخصی از ارزهای رمزنگاری استفاده کنند، سوق دهد. صرافی های ارزهای رمزنگاری مدت ها است هدف هکرها برای سرقت ارز و نیز اطلاعات هویتی کاربران قرار گرفته اند. در یک دهه گذشته بیش از 1.5 میلیارد دلار از صرافی ها به سرقت رفته است.

منبع bloomberg

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.