در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

شیبا اینو قصد دارد ارز پایدار و بازی متاورس خود را ارائه کند

0 685

یکی از توسعه دهندگان اصلی شیبا اینو در روز چهارشنبه از طرح های تیم توسعه این میم کوین برای گسترش اکوسیستم شیبا اینو با یک ارز پایدار غیرمتمرکز، یک توکن پاداش به نام TREAT و همچنین یک بازی کارت کلکسیونی برای متاورس آن خبر داد.
شیبا اینو چیست و چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟

یک توسعه دهنده با نام مستعار”سیتوشی کوساما” در یک پست وبلاگ گفت:

توسعه دهندگان مستقل در حال ایجاد یک ارز پایدار غیرمتمرکز به نام “SHI” هستند که به نظر می رسد مشکلات موجود در دیگر پروژه های ارز پایدار (احتمالا اشاره به سقوط پروژه ترا دارد) را ندارد. زمانی که SHI به مراحل پایانی توسعه خود برسد، تیم توسعه اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر خواهد کرد و احتمالا تا آخر سال 2022 راه اندازی خواهد شد.

براساس این پست وبلاگ، توکن TREAT (توکن پاداش برای متاورس شیبا در آینده) در بازی کارت کلکسیونی شیبا استفاده خواهد شد. این توکن همچنین به ثبات ارز پایدار شیبا اینو کمک خواهد کرد. البته، این پست توضیحی در مورد نحوه عملکرد آن ارائه نکرده است. توسعه دهندگان تعدادی از توکن های TREAT را برای حامیان قدیمی این پروژه کنار خواهند گذاشت.

برنامه های تیم توسعه برای گسترش شیبا اینو

شیبا اینو دومین میم کوین برگرفته از نام سگ پس از دوج کوین است که درطول بازار صعودی سال گذشته توانست طرفداران زیادی را جذب کند. این ارز در آگوست سال 2020 راه اندازی شد. تیم توسعه آن بعدا صرافی غیرمتمرکز شیباسواپ (ShibaSwap) و توکن های BONE و LEASH را ارائه کرد. این تیم برنامه های زیادی برای گسترش این میم کوین در بازار ارز رمزنگاری دارند.

توسعه دهندگان در حال کار بر روی پروتکل لایه 2 به نام شیباریوم (Shibarium) هستند که از توسعه و راه اندازی اپلیکیشن های بدیع، از جمله یک توکن گس به نام BONE پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این، این تیم در حال ساخت یک پروژه متاورس با 100000 قطعه زمین مجازی است. طبق این پست وبلاگ، بازی کارت کلکسیونی شیبا اینو در مرحله توسعه قرار دارد و در متاورس شیبا راه اندازی خواهد شد.

قیمت توکن SHIB در پی  انتشار این خبر تقریبا ثابت بود (با 3 درصد افزایش در زمان انتشار این مطلب)، اما در ماه ژوئن پس از انتشار خبر راه اندازی پروتکل شیباریوم در تابستان سال جاری، حدود 50 درصد افزایش یافت. در 24 ساعت گذشته، توکن های BONE شیباسواپ و LEASH  حدود 6.5 درصد افزایش قیمت داشته اند.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.