در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پولکادات حراج پاراچین خود را در ماه نوامبر آغاز می‌کند

0 562

پولکادات ، بلاک‌چین نسل جدید که توسط گاوین وود (دانشمند بریتانیایی) پایه‌گذاری شده، اعلام کرد حراج پاراچین خود را در ماه نوامبر آغاز خواهد کرد.

پس از رای موافق شورای پولکادات به “پیشنهاد 118” ، تاریخ 11 نوامبر برای حراج پاراچین تعیین شد. به دنبال این خبر، قیمت پولکادات به رکورد 49.35 دلار خود در 15 مه نزدیک شد.

پیشنهاد حراج پاراچین اکنون وارد فاز همه‌پرسی عمومی شده و این رای‌گیری تا شش روز آینده ادامه خواهد داشت. پس از انتشار این اعلامیه، قیمت پولکادات بیش از 12 درصد افزایش یافت و به سطح 43.12 دلار رسید. در زمان انتشار این مطلب، قیمت آن در حدود سطح 41 دلار بود.

پولکادات
نمودار ساعتی قیمت پولکادات

به گفته رابرت هابرمایر، یکی از بنیانگذاران، کد پولکادات به طور کامل بررسی شده است. این آخرین مرحله قبل از شروع حراج پاراچین بود.

پاراچین چیست؟

پاراچین‌ها (مخفف “زنجیره‌های موازی”) بلاک‌چین‌های مستقلی هستند که توکن‌های مخصوص به خود را دارند. در بیشتر موارد، این شبکه‌ها برای موارد استفاده خاص بهینه‌سازی می‌شوند. پاراچین‌ها مکانیسم‌های حاکمیتی خود مختار هستند و بدون تحت تاثیر قرار دادن سایر پاراچین‌ها، حداکثر آزادی را فراهم می‌کنند. آنها می‌توانند با پردازش موازی تراکنش‌ها، مسئله مقیاس‌پذیری را حل کنند و به طور بالقوه امکان تعامل و همکاری بین صدها بلاک‌چین مجزا با اهداف مختلف را فراهم آورند.

به منظور به دست آوردن اسلات‌های پرطرفدار پاراچین، تعدادی از پروژه‌ها باید از طریق حراج به رقابت بپردازند. هر حراج در پولکادات هفت روز طول خواهد کشید. به برندگان یک اسلات پاراچین برای هشت دوره اجاره 12 هفته‌ای اختصاص داده خواهد شد.

شبکه کوساما اولین قسمت از حراج‌های پاراچین خود را در ماه‌های ژوئن و جولای با موفقیت برگزار کرد و پروژه دیفای کارورا (Karura) اولین برنده آن بود.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.