در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سقوط قیمت میم کوین پپه باعث زیان 600000 دلاری یک نهنگ شد

0 338

قیمت میم کوین پپه (PEPE) تنها چند روز پس از رسیدن به اوج خود در 6 مه، بیش از 42 درصد سقوط کرد و برخی از سرمایه گذاران متحمل ضرر و زیان سنگینی شدند.

براساس داده های سرویس تحلیل بلاک چین “Lookonchain”، یک نهنگ ارز رمزنگاری در 5 مه 962.3 میلیارد توکن پپه را با استفاده از 70 رپد بیت کوین (WBTC) و 470 اتریوم و متوسط قیمت 0.000003122 دلار خریداری کرد. 

طبق داده های وب سایت کوین گکو، قیمت پپه از آن زمان تاکنون 42 درصد کاهش یافته است. ارزش دارایی های این نهنگ اکنون حدود 2.4 میلیون دلار برآورد می شود که نشان دهنده ضرر تحقق نیافته بیش از 600000 دلاری وی است.

پپه

با وجود کاهش شدید قیمت پپه، این میم کوین با ارزش بازار حدود 890 میلیون دلاری همچنان در بین صد ارز برتر بازار قرار دارد.

سوزانده شدن بیش از 5000 اتریوم در یونی سواپ

پپه از زمان راه اندازی در 14 آوریل تاکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده و شاهد حجم معاملات بیش از 636 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته و سوزاندن بیش از 5000 اتریوم در هزینه های گس مربوطه از طریق معاملات یونی سواپ تا 5 مه بوده است.
یونی سواپ چیست و چگونه می توان از این صرافی استفاده کرد؟

هزینه گس

در حالی که قیمت پپه نوسانات شدیدی داشته، تعداد دارندگان این میم کوین طی سه هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است. طبق داده های  Dune Analytics، تعداد هولدرهای آن در زمان انتشار این مطلب 144534 نفر بودند.

آغاز هیجان پیرامون میم کوین و افزایش شدید فعالیت ها در شبکه بیت کوین که بیشتر مربوط به تراکنش های BRC-20 بود، همچنین باعث افزایش کارمزدهای این شبکه به بالاترین سطح در دو سال گذشته شدند.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

میم کوین ها از زمان ایجاد دوج کوین در سال 2013، توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. لازم به ذکر است که به دلیل عدم هرگونه فاندامنتال، سرمایه گذاری در میم کوین ها می تواند پر ریسک باشد. این گونه توکن ها بسیاری از سرمایه گذاران را ثروتمند کرده و برخی دیگر را با ضرر سنگین مواجه کرده اند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.