در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

نصب بیش از 300 دستگاه خودپرداز بیت کوین در ماه گذشته

0 485

داده های کوین ای تی ام رادار(Coinatmradar) نشان می دهد که تعداد خودپردازهای بیت کوین نصب شده در سراسر جهان در ماه مه به سرعت افزایش یافته و به بالاترین سطح یک ساله خود رسیده است. مقایسه تعداد ماشین های نصب شده و حذف شده در طول ماه مه نشان دهنده رشد مثبت خالص به تعداد 228 عدد است.

اپراتورها در این ماه 306 خودپرداز بیت کوین را نصب کردند و تعداد ماشین ها از 4690 به 4898 افزایش یافته است. بالاترین رشد خالصی که توسط کوین ای تی ام رادار ثبت شده مربوط به ماه آوریل و به تعداد 256 بوده است.

این افزایش در تعداد خودپرداز بیت کوین نصب شده همزمان با بهترین عملکرد ماهانه سال جاری این ارز بوده است. بیت کوین در ماه مه نزدیک به 60 درصد و بیش از 3500 دلار افزایش قیمت داشته است.

عملکرد فوق العاده بیت کوین در ماه مه باعث رشد 120 درصدی سالانه این ارز شده است. بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح قیمتی خود در 9100 دلار، حدود 10 درصد افت قیمت داشت.

افزایش پشتیبانی از بیشتر ارزهای رمزنگاری

طبق اطلاعات ارائه شده توسط کوین ای تی ام رادار، بیشتر باجه های بیت کوین، پشتیبانی بیشتری از سایر ارزهای رمزنگاری در ماه مه نسبت به ماه های قبل ارائه داده اند. در گزارش ماهانه این سایت اعلام شد که 69.6 درصد خودپردازها از توکن های دیگری غیر از بیت کوین پشتیبانی می کنند.

اتریوم محبوب ترین ارز پس از بیت کوین است. پس از آن لایت کوین و بیت کوین کش قرار دارند. بیش از 150 دستگاه خودپرداز اضافه شده در ماه مه از اتریوم پشتیبانی می کنند.

نزدیک شدن به رکورد 5000 دستگاه

طبق اطلاعات منتشر شده 4935 دستگاه خودپرداز رمزنگاری در 77 کشور در کل دنیا وجود دارد. ایالات متحده آمریکا همچنان دارای بیشترین تعداد ماشین است و همچنین در ماه مه بیشترین تعداد ماشین های نصب شده را داشته است.

انگلستان و مجارستان در رتبه های دوم و سوم پس از آمریکا از لحاظ بیشترین دستگاه خودپرداز بیت کوین قرار گرفته اند. بحرین اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین خود را در حال حاضر در شهر منامه نصب کرده است.

در میان رشد پیوسته خودپردازهای رمزنگاری به نظر می رسد مشکلات قانونی در برخی کشورها مثل کانادا وجود دارد. در حال حاضر مقامات شهر ونکوور به دنبال ممنوع کردن استفاده از خودپردازهای بیت کوین هستند.

مقامات مسئول اجرای قانون در این شهر معتقدند که از خودپردازهای رمزنگاری برای پولشوئی استفاده می شود. اولین خودپرداز بیت کوین در جهان در سال 2013 و در شهر ونکوور نصب شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.