در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 5 میلیارد دلاری ارزش بازار بیت کوین در عرض چند دقیقه

0 821

روز گذشته بیش از 5 میلیارد دلار نقدینگی وارد بازار بیت کوین شد. قیمت ارز پیشرو بازار دیروز به ساعت جهانی در اواسط روز حدود 7668 دلار بود. پس از آن زمان، قیمت این ارز تقریبا به 8000 دلار افزایش یافت.

معروف ترین دارایی رمزنگاری از نظر ارزش بازار در واقع از قیمت 8000 دلار در برخی از صرافی ها گذر کرد. دیروز قیمت بیت کوین در صرافی قدیمی بیت استمپ تا 8062 دلار افزایش یافت.

آیا حرکت افزایشی بیت کوین برگشته است؟

در مقایسه با سال 2018، روند کلی قیمت بیت کوین در سال جاری، تاکنون افزایش داشته است. در واقع، قیمت در سال 2019 از سطح 3700 دلار شروع به حرکت کرد.

در ماه آوریل روند صعودی تدریجی بسیار بیشتر شد. طی چند ماه بعد، قیمت بیت کوین تا سطح ضعیف 9000 دلار در پایان ماه مه افزایش یافت.

پس از این حرکت که از ابتدای سال تاکنون 140 درصد افزایش را پیشکش داشت، تلاطم بازار کاهش یافت و به زیر قیمت 8000 دلار افت کرد. به طور کلی از آن پس تا امروز روند نوسان داشته و در یک سطح محدود تجارت می شود.

در حال حاضر اطلاعات کمی وجود دارد که نشان دهد علت افزایش ناگهانی فشار خرید چه بوده است. در واقع، عملکرد اخیر قیمت بعضی از معامله گران را گیج و سردرگم کرده است:

اگر چه اکثر اخبار پیرامون بیت کوین در ماه های اخیر مثبت بوده است (فیدلتی، باکت …)، اما هیچ عامل خاصی در پشت این افزایش قیمت جدید به نظر نمی رسد.

یک روز سبز برای همه ارزهای رمزنگاری

در حالی که اکنون درباره علت افزایش بیت کوین در سردرگمی قرار داریم، شاهد این روند افزایشی در تمام ارزهای رمزنگاری هستیم.

از ده ارز برتر، همه آن ها افزایش اخیر را به درجه های مختلفی تجربه کردند.

دیوید چیتام در توییتر نوشت:

امروز در فضای رمزنگاری شاهد سودهای چشمگیری هستیم. لایت کوین با 10 درصد سود در صدر قرار دارد.

لایت کوین به عنوان چهارمین ارز محبوب رمزنگاری در صدر افزایش دیروز قرار داشت و نسبت به 2 روز گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافت.

حرکت بیشتر لایت کوین قطعا به دلیل رویداد نصف شدن پاداش استخراج آن که در آگوست امسال اتفاق خواهد افتاد، است. این رویداد بسیاری از مردم را شگفت زده کرده زیرا عرضه لایت کوین های جدید که به وسیله ی استخراج هر بلاک جدید تولید می شوند، به نصف کاهش می یابند. در صورتی که ارز کمتری برای خرید وجود داشته باشد هرگونه افزایش فشار خرید می تواند یک تاثیر هیجانی بیشتر نسبت به آنچه قبلا بوده بر قیمت ها داشته باشد. به همین دلیل مردم اکنون مایل به خرید و در نتیجه فشار بیشتر بر لایت کوین هستند.

از آنجائی که لایت کوین، بسیاری از کدهای یکسان بیت کوین را قرض گرفته، در سال 2020 رویداد نصف شدن بلاک یکسانی در انتظار بیت کوین است. اگر رویدادهای پیشین نصف شدن پاداش استخراج را ببینید، آن به راحتی می تواند قیمت بیت کوین را به سطوحی غیرقابل تصور برساند.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.