در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عرضه عمومی محدود توکن تلگرام

1 1,223

توکن گرام که متعلق به پیام رسان تلگرام است و قبلا به برخی از سرمایه گذاران معتبر در یکی از بزرگترین ICOها ارائه شده بود، در نهایت برای عموم ارائه خواهد شد.

طبق گزارش تک کرانچ( TechCrunch)، فروش تعداد محدودی از توکن گرام در صرافی لیکوئید از 10 جولای انجام خواهد شد. پیش بینی می شود که این اقدام پیش از فروش کامل آن در ماه اکتبر صورت گیرد. قیمت و تعداد نهایی توکن ها هنوز مشخص نشده است.

این فروش توسط گرام آسیا انجام می‌شود که طبق گفته تک کرانچ، یک موسسه کره ای است که ادعا می کند بزرگترین دارنده توکن گرام است.

در ماه فوریه و مارس 2018 توکن گرام به تعداد محدودی تنها به سرمایه گذاران معتبر طی ارائه اولیه این ارز در دو فاز، تنها به سرمایه گذاران معتبر فروخته شد. این فروش تقریبا 1.7 میلیارد دلار برای شرکت درآمد داشته است.

این بودجه برای توسعه شبکه تلگرام به نام TON صرف شد. TON بلاک چین تلگرام است که به منظور انجام چندین ارتباط دیجیتالی از جمله به اشتراک گذاری فایل ها و رهگیری و بررسی تراکنش ها ایجاد شده است.

طبق آنچه در صفحه مربوط به فروش گرام در وبسایت لیکوئید اعلام شده، شبکه TON سرعت و مقیاس پذیری را به ارمغان می آورد که انجام تراکنش ها را در حداقل زمان ممکن و بالاترین سطح امنیت، ممکن می سازد.

همچنین طبق اعلام این شرکت تمام سرمایه گذاران از سراسر جهان به جز کشورهایی مثل ژاپن، آمریکا و ایران، می توانند در این ICO شرکت کنند.

این که آیا تلگرام در نهایت یک فروش عمومی را انجام خواهد داد یا نه، به علت وجود چندین مانع قانونی، کمی در ابهام است.

همچنین لازم به ذکر است، هر توکن گرامی که در عرضه بعدی فروخته شود، فورا قابل تبادل نخواهد بود. این وبسایت می گوید:

توکن های فروخته شده تا زمانی که شبکه TON راه اندازی نشود، آزاد نخواهد شد. خریداران قبل از راه اندازی این شبکه قادر به انتقال، برداشت و یا مبادله ارز گرام نخواهند بود.

سرمایه گذاران برای ثبت خرید توکن در سایت لیکوئید می توانند از دلار آمریکا یا ارز پایدار USDC استفاده کنند.

منبع coindesk.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ارمان می گوید

    ایا صرافی liqid معتبر هست ظاهرا تاره شروع به کار کرده و ممکنه اسکم باشه