در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

10 ارزی که علاوه بر دوج کوین از ابتدای سال جاری عملکرد فوق العاده ای داشته اند

0 816

نیازی به گفتن نیست که دوج کوین در سال جاری شگفت انگیز بوده است. شاید در مورد پتانسیل آینده این ارز تردید داشته باشیم، اما مسیر صعودی آن غیرقابل انکار است. قیمت دوج کوین از ابتدای سال جاری تاکنون 6708 درصد افزایش یافته است، اما ارزهای دیگری بوده اند که عملکرد بسیار بهتری نسبت به این ارز داشته اند. در این مطلب به  بررسی این ارزهای می پردازیم.


ارز رمزنگاری
10 ارزی که عملکرد خوبی داشته اند

10) فانتوم (FTM) 

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 3924

فانتوم یک پلتفرم قرارداد هوشمند متن باز است که علاوه بر سازگار بودن با اتریوم، ارزان تر و سریع تر است. از اثبات کار یا اثبات سهام استفاده نمی کند. این پلتفرم از پروتکل اجماع aBFT استفاده می کند که نوید سرعت، امنیت و کارمزد پایین را می دهد. 

در این پلتفرم یک ماژول دیفای وجود دارد. شما می توانید از فانتوم فایننس برای معاملات، وام دادن و قرض گرفتن ارزهای رمزنگاری، مشارکت در استیکینگ و ضرب ارزهای فانتوم استفاده کنید. این ارز اختصاصی این شبکه است و اگر اپلیکیشن های دیفای مناسب را جذب کند، می تواند رشد بسیار بیشتری داشته باشد.

9) ارز پرومتئوس (PROM) 

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون :4156 درصد

پرومتئوس ارز اختصاصی شبکه پرومتئوس است. این شبکه به شما در حفظ داده ها کمک می کند. پرومتئوس به شما امکان کنترل کامل داده ها را می دهد و حتی در صورت انتخاب، به شما کمک می کند تا از آنها درآمد کسب کنید. این شبکه از “فناوری های بلاک چین عمومی برای ایجاد چارچوبی غیرمتمرکز و مقاوم در برابر سانسور” استفاده می کند.

این شبکه یک محصول جدید به نام “Ignite” دارد که یک پلتفرم میکروبلاگینگ غیر متمرکز است که قابل سانسور نیست و در مقابل فایروال مقاوم است. این سرویس حاکمیت مرکزی ندارد و جامعه آن را اداره می کند.

8) ارز وزیرکس (WRX)

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 4254 درصد

وزیرکس یک صرافی ارز رمزنگاری هندی است که توسط بایننس پشتیبانی می شود. آنها برای عملیات داخلی خود از ارز وزیرکس استفاده می کنند. می توانید مقادیر ناچیز (داست) بیت کوین و اتریوم خود را به وزیرکس منتقل کنید و از آن برای پرداخت کارمزد معاملات استفاده کنید.

این صرافی در ماه آگوست 2020 یک پروتکل بازار ساز خودکار (AMM) راه اندازی کرد. این احتمال وجود دارد که ورود وزیرکس به دیفای موجب روند صعودی استلار شده باشد.

7) ماتیک (MATIC)

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 5089 درصد

شبکه ماتیک به کاربران اجازه می دهد “اپلیکیشن های غیر متمرکز مقیاس پذیر” ایجاد کنند. ماموریت این شبکه این است که تجربه کاربری دیفای را به اوج های جدید برساند تا تعامل بین کاربران و دنیای غیرمتمرکز را ساده کند. آنها با اتریوم کاملا سازگار هستند و  به آن کمک می کنند تا به پذیرش عمومی برسد. ماتیک با پروژه های مطرح مانند دیسنترا لند و مییکردائو کار می کند.

توسعه دهندگان این شبکه در حال گسترش ماموریت خود و تغییر نام آن به پُلی گان هستند. ارز ماتیک رکوردهای موجود و شکسته شده را با همان نام حفظ خواهد کرد.

6) ارز دِنت (DENT)

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون :5927 درصد

این پروژه کاملا متفاوت از سایر موارد موجود در این فهرست است. دنت به جای این که اجازه دهد داده های موبایل منقضی شوند، یک بازار برای خرید، فروش و اشتراک آنها ایجاد کرد.  آنها صنعت داده تلفن همراه را نشانه گذاری می کنند. پلتفرم آن روی اتریوم کار می کند. در حال حاضر، دنت 26 میلیون کاربر در 80 کشور دارد. مردم این را یک پروژه ارزشمند می دانند و با استفاده از پول به آن رای می دهند.

دنت
نمودار دنت

5) دوج کوین

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون :6708 درصد

این ارز در ابتدا برای شوخی و سرگرمی ساخته شد. اکنون به یکی از بزرگ ترین ارزهای بازار تبدیل شده است. این ارز از اواخر سال 2020 روند صعودی به خود گرفت و این روند با قدرت بیشتر در سال 2021 ادامه یافت.

4) پنکیک سواپ 

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 6897 درصد

پنکیک سواپ در واقع شبیه سازی شده یونی سواپ است. این یک صرافی غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بایننس اسمارت چین است، بنابراین کارمزد هر تراکنش در این پلتفرم به مراتب کمتر از اتریوم است. این یکی از داغ ترین پروژه های سال به حساب می آید.

کاربر با استیکینگ یا تامین نقدینگی می تواند ارز پنکیک سواپ را بدست بیاورد. از این ارز برای پرداخت هزینه کلیه عملیات در صرافی پنکیک سواپ استفاده می شود.

3) وِرَسیتی (VRA)

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 8561 درصد

وِرَسیتی از سال 2019 وجود دارد، اما این پروژه در سال 2021 توانست حق ثبت اختراع ایالات متحده امریکا را برای اثبات نمای خود دریافت کند. یک راه حل مبتنی بر بلاک چین است که واقعی بودن بازدید از هر ویدیو را تضمین می کند. سرویس آنها روی همه پخش کننده های ویدیو کار می کند. کاربران همچنین یک کیف پول برای ذخیره ارز وِرَسیتی دریافت می کنند و در ازای تماشای فیلم های خاص، به آنها ارز وِرَسیتی پاداش داده می شود. سازندگان محتوا همچنین روش بهتری برای کسب درآمد از محتوای خود پیدا می کنند.

2) توکن اِکومی (OMI) 

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون : 18102 درصد

توکن اکومی وسیله مبادله در پلتفرم VeVe است. در آنجا می توانید کالاهای دیجیتالی یا NFT را خرید و فروش کنید. این سرویس روی بلاک چین GoChain ساخته شده و بنابراین اکومی یک توکن GO20 است. اکومی در صرافی یونی سواپ فهرست خواهد شد و منتظر نوسان آن باشید. 

نمودار اکومی

1) بیکری سواپ (BAKE) 

رشد از ابتدای سال جاری تاکنون :35227 درصد

بیکری سواپ یک محصول شبیه سازی شده مبتنی بر اتریوم است که ارزان و سریع روی بایننس اسمارت چین کار می کند. بیکری سواپ هم یک بازار ساز خودکار و هم یک صرافی NFT است. کاربران وجوه خود را به استخر نقدینگی آن انتقال می دهند و در ازای آن پاداش دریافت می کنند. این پلتفرم پاداش های خوبی می دهد که البته به صورت توکن بیکری پرداخت می شود.

منبع bitcoinist.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.