در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش قیمت پپه و میلیونر شدن برخی تریدرها

0 168

صرافی اوکی‌ایکس میم کوین پپه (PEPE) را روز دوشنبه ساعت 12:30 بعد از ظهر به وقت تهران فهرست کرد و برداشت های این توکن را  امروز (2 مه) در ساعت 12:30 بعدازظهر فعال می کند. اوکی ایکس در حمایت از این تصمیم نوشت:

پپه قورباغه (Pepe the Frog) یک شخصیت کارتونی و میم اینترنتی است که توسط کاریکاتوریست مت فیوری ایجاد شده است. پپه طوری طراحی شده که قورباغه ای سبز رنگ با بدنی شبیه انسان باشد. این یکی از محبوب ترین میم ها در جهان است.

چندین صرافی ارز رمزنگاری از جمله ام‌ایکس‌سی (MEXC)، بیت‌گت (Bitget)، کوینکس، گیت (Gate.io) و هووبی جفت های معاملاتی پپه را دو هفته قبل فهرست کرده اند. این توکن از 17 آوریل تاکنون 2340 درصد افزایش قیمت داشته و در زمان انتشار این مطلب در حدود سطح 0.000001313 دلار نوسان می کرد. پس از انتشار خبر فهرست شدن پپه در صرافی اوکی ایکس، قیمت آن حدود 90 درصد افزایش یافته است.

پپه

طبق داده های کوین مارکت کپ، توکن پپه توسط توسعه دهندگان ناشناس در بلاک چین اتریوم و با هدف بهره گرفتن از محبوبیت میم کوین هایی مانند دوج کوین و شیبا اینو ایجاد شده است.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

قیمت دوج کوین در سال 2021 بیش از 23000 درصد افزایش یافت که بخشی از این افزایش به دلیل حمایت های صریح ایلان ماسک از این ارز در رسانه های اجتماعی بود. شیبا اینو در طول بازار صعودی ارزهای رمزنگاری در سال 2021 و بهره گرفتن از محبوبیت دوج کوین، بیش از 1250 درصد رشد کرد.
 دوج کوین یا دوژکوین چیست؟ آموزش کامل دوج کوین

میلیونر شدن سه دارنده آدرس پپه

طبق داده های Lookonchain، سه تریدر بخشی از توکن های خود را در زمان افزایش قیمت پپه فروخته اند و در مدت دو هفته بیش از 1 میلیون دلار سود کرده اند.

یکی از تریدرها 5.42 تریلیون توکن پپه را به قیمت 1 اتریوم (به ارزش 2100 دلار) خریداری کرده، سپپس 3.42 تریلیون آن را به قیمت 929 اتریوم (معادل 1.77 میلیون دلار) فروخته است. این تریدر هنوز 2 تریلیون توکن در کیف پول خود دارد و اگر بخواهد توکن های خود را کامل بفروشد، در مجموع حدود 4.14 میلیون دلار سود خواهد کرد.

تریدر دوم 4.22 تریلیون توکن پپه را با قیمت 2.3 اتریوم (معادل 4822 دلار) خریداری کرده، سپس 3.22 تریلیون توکن را به قیمت 670 اتریوم (معادل 1.3 میلیون دلار) فروخته است. این تریدر هنوز 1 تریلیون پپه  (با ارزش 1.2 میلیون دلار) در اختیار دارد. این تریدر اگر بخواهد توکن های خود را بفروشد، مجموع سود وی 2.47 میلیون دلار خواهد بود.

dimethyltryptamine.eth سومین تریدر 5.9 تریلیون توکن پپه را به قیمت 0.125 اتریوم (معادل 251 دلار) خریده و سپس 2 تریلیون توکن را به قیمت 560 اتریوم (معادل 1.06 تریلیون) فروخته است. این تریدر هنوز 3.9 تریلیون تکن  (به ارزش 2.37 میلیون دلار) دارد که اگر آنها را بفروشد، مجموع سود وی به 5.67 میلیون دلار خواهد رسید.

افزایش قیمت توکن BOB به تبعیت از پپه

افزایش قیمت پپه بر توکن های دارای نماد قورباغه تاثیر گذاشته و توکن باب (BOB) نیز به همین دلیل افزایش قابل توجهی یافته است.

باب توکن اصلی ربات توییتر “Explain This Bob” است که از پلتفرم “OpenAI” استفاده می کند. کاربران حساب “Explain This Bob” را تگ می کنند یا به آن پاسخ می دهند و این حساب نیز پاسخ های دقیق و شفاف به کاربران می دهد. 

ایلان ماسک از جمله کسانی است که موفق به استفاده از “BOB” شده است. این میلیاردر به قدری از پاسخ های این ربات مجازی پاسخگو خوشش آمده که به علاقه خود به این ربات اعتراف کرده است.

پپه قورباغه

حساب توییتر این ربات با افزایش محبوبیت از مرز 121000 مشترک عبور کرد و قیمت توکن “BOB” در یک هفته گذشته بیش از 1000 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار این مطلب، قیمت این توکن در حدود 0.00007327 دلار بود.

باب
منبع Cointelegraph cryptopotato u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.